VIDEO: Supermači no Vasaras Lauziens 2020

Vasaras Lauziens 2020 norisinājās 22.08.20, Pumpētavā, Braslas ielā 16. Papildus sacensībām, kurās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas norisinājās arī četri suprmači līdz 3 uzvarām.

ARMVRESTLINGA SUPERMAČS: Sportisti cīnās viens pret vienu ar pirmstam noteiktu pretinieku, līdz ir iegūtas uzvaras visos noteiktajos raundos vai sasniedzis noteikto uzvaru limitu. Noteikumi var atsķirties no standarta WAF noteikumiem.

Pirmais dienas supermačs ar labajām rokām norisinājās starp sportistiem no -78 un -86 kg kategorijām Edgars Krūmiņš (Legacy) pret Juri Grīnbergu (Burtnieku Vanagi). Lai arī katrā raundā izskatījās, ka Edgars ir tikai soli no uzvaras tomēr ar rezultātu 3:0 pārāks bija Juris Grīnbergs.

Edgars Krūmiņš (Legacy) pret Juri Grīnbergu (Burtnieku Vanagi)

Otrais dienas supermačs norisinājās 78 kg kategorijā ar kreiso roku. Šī gada Latvijas čempions Marats Priede (Legacy) centās aizstāvēt savu tikko iegūto #1 Latvijas reitingā pret Kasparu Grāvi (Legacy). Jau pirmajos raundos sportisti apmainījās ar uzvarām un pēc 3 raundiem rezultāts bija 2:1 Marata labā, tomēr Kaspars Grāvis izmantojot visu iegūto pieredzi no savas armvrestlinga karjeras spēja atgūties un uzvarēt ar rezultātu 3:2.

Kaspars Grāvis (Legacy) vs Marats Priede (Legacy)

Trešais supermačs bija starp Tomu Rozīti (KokaRoka) un Laurynas Bučys no Lietuvas. Toms un Laurynas satikās pirms pāris nedēļām Klaipēdā notikušajā turnīrā Bocmano Ranka un aizvadīja skaistu cīņu, kurā pārāks bija Toms. Šoreiz scenārijs tāds pats 3:0 Toma labā, Tomam gan neizdevās uzspiest savus noteikumus un visas cīņas notika āķī tomēr arī tur Toms bija pārliecinoši stiprāks.

Laurynas Bučys vs Toms Rozīts (KokaRoka)

Dienas noslēdzošais ceturtais supermačs norisinājās starp šī gada Latvijas Čempionu -95 kg ar kreiso roku Andri Grīnbergu (Burtnieku Vanagi) un šī gada Latvijas čempionu ar labo roku -95 kg Raimondu Liepiņu (Legacy). Šī cīņa notika, jo Latvijas čempionātā laikā Raimonds Liepiņš bija guvis kreisās rokas traumu un nevarēja cīnīties par čempiona titulu, šeit jau labākā stāvoklī abi sportisti satikās lai cīnītos ar kreisjām rokām par #1 Latvijā. Cīņa kā labs saldais ēdiens, sniedza skatītājiem gan intrigu, trilleri un emocijas. Pēc pirmajiem diviem raundiem rezultāts bija 2:0 Andra labā, un cīņa jau tika norakstīta, tomēr Raimonds spēja sakoncentrēties, lai atrastu iespēju uzvarēt un rezultātā 3:2 Raimonda Liepiņa labā.

Raimonds Liepiņš (Legacy) vs Andris Grīnbergs (Burtnieku Vanagi)

Paldies visiem sportistiem, atbalstītājiem un organizatoriem.

Latvijas Armvrestlinga Federācija

Donc, pourquoi certains colis peuvent arriver un peu plus tard ou plus tôt que prévu. Le délai de livraison peut aussi dépendre de la destination de l’état. online casino Fêtes nationales et religieuses peuvent ainsi attendre bundle arrivée.

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •