Liepiņš “salauž” pretinieku un uzvar Emirātos

Raimonds Liepiņš par piedzīvoto Apienotajos Arābu Emirātos, Dubajā.


“Kamēr Latvijā un lielākajā daļā pasaules, armvrestlinga sports un treniņi tika uzlikti uz pauzes, man piedāvāja lielisku iespēju doties uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, lai palīdzētu Lerijam Villiamsam (Larry Wheels) sagatavoties uz gaidāmo cīņu pret Aleksandru Bezizjakovu (Schoolboy). Šī cīņa bija daļa no “KING OF THE TABLE” pasākuma, kura  galvenais notikums bija Maikla Toda (Michael Todd) cīņa ar Devonu Larrattu (Devon Larratt).

Treniņu nometne ilga 5 nedēļas un kopā tika aizvadīti vairāk kā 30 treniņi, šis īsais laiks nav pietiekams, lai pilnība sagatavotos, bet Lerijs progresēja tik ātri, ka pirmajā nedēļa uzvarēt viņu ar labo roku bija pavisam viegli, bet dodoties prom jau gandrīz neiespējami. Mēs strādājām ar pilnu atdevi un izdarījām visu, ko varēja izdarīt šajā īsajā laikā.

Video Blogs no ceļojuma

Tuvojoties KING OF THE TABLE pasākumam pēdējā nedēļā man piedāvāja arī pašām cīnīties šajā pasākumā un aizvadīt cīņu pret Mazahiru Saidu (Mazahir Saidu), kurš ir gan Emirātu, gan Indijas absolūtais čempions. Zinot un labi pazīstot Mazahiru bija skaidrs, ka cīņa nebūs viegla, un arī svarā viņš ir daudz lielāks par mani (88 pret 105 kg), bet protams piekritu.

KING OF THE TABLE norisinājās 29. maijā, pirmā cīņa Raimonds Liepiņš pret Mazahiru Saidu. Pieļaujot pamatīgas kļūdas pirmajos trīs raundos pēc 3:0 Mazahira labā, sapratu, ka jāmaina viss, zināju, ka daudzi jau atmetuši cerības, jo šis ir 6 raundu supermačs un 7 raunds tiek izmantos tikai tad, ja ir 3:3. Es nepadevos un jutu, ka lūzuma brīdis nāk, tas arī notika 4 raundā, pēc vairākiem restartiem, kas noteikti palīdzēja man nevis pretiniekam un 20 minūtes vēlāk, uzvara ar 4:3. Paldies tiem, kas atbalstīja un ticēja, bez mazas drāmas neiztikt, bet rezultāts patīkams.

VIDEO

Larry Wheels pret Schoolboy. Lai cik mēs būtu pielikuši fiziskajā un tehniskajā aspektā tomēr sacensību pieredzi nevar aizvietot nekas. Schoolboy uzvarēja šo cīņu 6:0 būdams labāks armvrestlers. Lerijs nav padevies un jau plāno par KING OF THE TABLE 2, kā arī turpina armvrestlinga treniņus manā attālinātā vadībā.

VIDEO

Vakara nagla- Devon Larratt pret Michael Todd. Šī cīņa izvērtās par pilnīgu pārsteigumu, Devons dominēja un varētu teikt pilnībā neitralizēja Maiklu. Rezultāts 5:0 (Maikls atteicās un 6 raunda). Fantastisks sniegums par kuru runā vēl līdz šai dienai.

VIDEO

Paldies tiem, kas atbalstīja un sekoja līdzi šim piedzīvojumam” Raimonds Liepiņš

 

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •