Antonovičs uzraksta Latvijas armvrestlinga vēsturi.

Ir daudzi brīži uz kuriem atskatoties saprotam, ka tas ir bijis liels mirklis Latvijas armvrestlingā. Šoreiz zinām, ka tas tiešām tā ir, Raimonds Antonovičs iekļūst Professional Armwrestling League TOP 8 95 kg turnīrā.

2019. gada izskaņā Polijā norisinājās populārākais armvrestlinga turnīrs Pasaulē- Zloty Tur. Šeit Latviju pārstāvēja divi sportisti Toms Rozītis -86 kg un Raimonds Antonovičs -95 kg. Šīs bija ari atlases sacensības 2020. gada jaunatvērtajai TOP 8 95 kg kategorijai. “TOP 8 ir profesionāļu armvrestlingu līga, kur 8 labākie sportisti no visas pasaules sacenšas turnīru sistēmā, cīnoties viens pret vienu. Uzvarētājs tiek apbalvots, kā spēcīgākais sportists pasaulē šajā svarā starp profesionāļiem. Šis projekts startēja 2019. gadā sākot ar 105 kg+ svaru kategoriju. Uzvarētājs tiek pie 50 000$ naudas balvas.

Raimonds Antonovičs Zloty Tur 2019 turnīrā 95 kg kategorijā izcīnīja 5. vietu, kas deva viņam iespēju piedalīties “transfer’ jeb pārcelšanas cīņā, lai tiktu pašā turnīrā. Cīņa par iekļušanu TOP 8 95 kg Vendetta United Stars, kas notika Ukrainā, Kijevā 9. februārī, pret kanādieti Joe Fox.

6-0

Raimonds pārliecinoši uzvarēja šo cīņu un iekļuva pamata sastāvā, kur jau pirmajā posmā, kas notiks aprīlī cīnīsies pret Zloty Tur 95 kg kategorijas 1. vietas ieguvēju Oļegu Petrenko no Ukrainas.

Vendetta United Stars profesionāļu cīņas piedalījās arī Toms Rozīts, kas aizvadīja supermāčus pret Andreas Hoffner no Vācijas ar labo roku un  Vladzislav Stsiafanka no Ukrainas ar kreiso roku.

6-0

Toms pārliecinoši uzvarēja pretiniekus neatstājot tiem nekādas cerības.

6-0

Abi sportisti Toms Rozīts un Raimonds Antonovičs ir noslēguši līgumus ar Professional Armwrestling League tādā veidā pārtraucot savus startus Latvijas armvrestlinga federācijas rīkotajās sacensībās.

Toms Rozīts

Latvijas Armvrestlinga federācija un visi tās biedri ir cieši aiz muguras Raimondam un Tomam un ceram uz visaugstākajiem sasniegumiem nākotnē.

-Latvijas Armvrestlinga federācija

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •