Video: Latvijas Armvrestleri iekaro ASV!

Video vLogs ar Latviešu iespaidiem ASV:

Latvijas Armvrestlinga spožākās sejas Jānis Amoliņš, Raimonds Liepiņš un Vladislavs Krasovskis šī gada 17. jūlijā uzsāka savu ceļojumu uz ASV. Ceļojums sākās ar mazu ekskursiju pa ASV galvaspilsētu – Vašingtonu, nākamajā dienā sākā īso ceļojumu uz Ričmondu, kur Jānim Amoliņam bija jāaizvada World Armwrestling League 503 supermačs pret Tomu Holandu. Jānis ir trīskārtējs WAL čempions viegaljā svara kategroijā un pēc gada pauzes atgriezās uz lielās skatuves ASV. Jānis supermaču dominēja uzvarot 3-0 un parādot visai pasaulei kāpēc viņu sauc par Džedaju (Jedi), pēc šīs cīņas un ceļojuma labāk tomer piederās Pēdējais Džedajs (The Last Jedi). Jānis pasaules armvrestlingā ir pazīstams kā viens no visu laiku tehniskākajiem lauzejiem armvrestlinga vēsturē,

Video ar Jāņa Amoliņa cīņu pre Tomu Hollandu:

Pēc WAL 503, pavisam agrā rītā sportisti turpināja ceļu uz Arizonu, Fīniksu, kur notika NAL (National Armwrestling League) un Armfights Unleashed turnīrs. Turnīrā sportisti varēja sacensties trijās svara kategorijās vieglais-176 lbs/79.7kg,vidējais- 209 lbs / 94.6 kg un smagais svars+210 lbs/95 kg+ kā arī komandu turnīrs. Vladislavs Krasovskis piedalījās visās svara kategorijās, Jānis Amoliņš vieglajā svara un Raimonds Liepiņš vidēja un smagā svaru kategorijās.

Ar labo roku:

Vieglais svars 1. vieta Jānis Amoliņs, 2. vieta Vladislavs Krasovskis

Vidējais svars 2. vieta Vladislavs Krasovskis, 4. vieta Raimonds Liepiņs

Smagais svars 2. vieta Vladislavs Krasovskis, 6. vieta Raimonds Liepiņš

Ar kreiso roku:

Vieglais svars 1. vieta Vladislavs Krasovskis

Vidējais svars 1. vieta Vladislavs Krasovskis, 3. vieta Raimonds Liepiņs

Smagais svars 3. vieta Vladislavs Krasovskis, 4. vieta Raimonds Liepiņš

Pēc turnīra tika aizvadīts komandu turnīrs, kurā Latvijas komanda svinēja uzvaru!

Nākamajā dienā Latvieši svinēja Līgo un Jāņus pie visu laiku labākā armvrestlera Džona Brzenka (John Brzenk).

Video no Džona Brzenk Pool Party:

” Šī pieredze bija patiešām kautkas nebijis un varbūt arī negaidīts. Jānis Amoliņš ir armvrestlinga superzvaigzne, ne tikai Latvijā, bet arī okeāna otrā pusē un varbūt dažos veidos tur viņu novērtē  vairāk kā šeit. Vladislavs Krasovskis dienas laikā kļuva par pasaules uzlecošo zvaigzni izpelnoties  atdzinību no Travisa Badženta un Džona Brzenka. Liels ceļojums, lielas uzvaras- Latvija var!” 

-R. Liepiņš

Dokumentālā filma par sacensībām Arizonā

 

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •