VIDEO: Latvieši cīnās Norvēģijā

Augusta izskaņā Norvēģijas pilsētā Odda norisinājās starptautiskais armvrestlinga turnīrs HARDANGER OPEN 2021. Bez klasiskā armvrestlinga turnīra šeit notika arī supermači starp Latvijas un Norvēģijas sportistiem. 

*VISI VIDEO PIEVIENOTI ZEM RAKSTA*

Marats Priede cīnījās pret Ronny Risoen aizvadot pietiekami saspringtu supermāču Maratam izdevas uzvarēt pirmos divus raundus ar abām rokām, tomēr Ronny ir supermāču speciālists un spēja izvilkt uzvaru ar abām rokām. Rezultāts 3:2 ar labo un kreiso roku Ronny Risoen labā.

Kaspars Grāvis cīnījās pret Ričardas Andrekus, kurš Kasparu svarā pārspēja par vairāk kā 40 kg. Tomēr Kaspars rādīja īstu klasi un uzvareja abas rokas 3:0.

Vladislavs Krasovskis cīnījās pret Lachizar Savchev un pilnībā dominēja šo cīņu, uzvarot 3:0 ar abām rokām.

Dienas lielākais notikums bija supermačs starp Raimondu Liepiņu un Frodi Hauglandu. Mačs, kuram sportisti gatavojās gandrīz divus gadus. Ar kreiso roku Raimonds mēģināja daudz dažādas pieejas tomēr Frode visur bija pārāks rezultā Raimonds piekāpās Norvēģim 6:0. Ar labo roku tika aizvadīts vēl spraigākas cīņas, tomēr arī šeit Raimonds piekāpās 4:2 Frodem Hauglandam.

Nākamajā diena notika regulārais turnīrs, kurā dalību ņēma arī Jānis Amoliņš -80 kg, Kasparas Grāvis -90 kg un Vladislavs Krasovkis -100 kg. Kategorijās latvieši dominēja un uzvarēja savas kategorijas ar labo un kreiso roku.

ŠEIT IR PLAYLIST NO HARDANGER OPEN

-LAF

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •