Tomsons un Krasovskis dominē Latvijas Čempionātā Armvrestlingā 2020

Sākoties 2020. gada mēs tiešām domājām, ka šis varētu būt labākais gads Latvijas armvrestlingā. Tomēr jau martā sākoties Pandēmijai (COVID-19) cerība par nacionālām un starptautiskām sacensībām saruka. Latvijas Čempionātu nācās pārcelt no Maija uz Jūliju. Tomēr arī 2020. gadā noskaidrojām Latvijas čempionus visās grupās un pirmo reizi Latvijas Čempionāts norisinājās Burtniekos 11.07.2020. ” –R. Liepiņš

Sportisti no septiņām komandām sacentās kopumā 22 kategorijās (U18, U21, Vīri, Dāmas un Veterāni) ar labājām un kreisajām rokām.

Dāmu konkurencē šogad pārliecinoši dominēja Žanna Čingule (Koka Roka) izcīnot uzvaras uz labo un kreiso roku.

Jauniešiem līdz 18 gadiem kategorijā -70 kg par čempionu ar labo un kreiso roku kļuva Jevgenijs Korobeņuks (Legacy). Kategorijā +70 kg ar kreiso roku par čempionu kļuva Kristiāns Auziņš (Burtnieku Vanagi), bet ar labo roku uzvarēja Rolands Liepiņš (Legacy).

Junioriem līdz 21 gada vecumam atvērtajā grupā pārliecinoši ar abām rokām par čempionu kļuva Arnis Zoriks (Jelgava).

Veterānu grupā par kreisās rokas čempionu kļuva Raitis Krūmiņš (Jelgava), bet ar labo roku uzvarēja Edgars Krūmiņš (Legacy).

Vīru konkurencē -70 kg ar labo un kreiso roku par Latvijas Čempionu kļuva Eduards Grīvstāns (Legacy).

Līdz 78 kg ar kreiso roku savu pirmo čempiona titulu izcīnīja Marats Priede (Legacy), bet ar labo roku kārtējo reizi nepārspēts bija Jānis Amoliņš (Koka Roka).

Līdz 86 kg pilnīgu dominanci rādīja Vladislavs Krasovskis (Legacy).

95 kg kategorijā savu pirmo čempiona titulu ar kreiso roku izcīnīja Andris Grīnbergs (Burtnieku Vanagi). Ar labo roku par čempionu kļuva Raimonds Liepiņš (Legacy).

Kategorijā +95 kg spraigā fināla cīņā par čempionu kļuva Sandris Šedis (Koka Roka), bet ar labo roku nepārspēts Normunds Tomsons (Jelgava).

Absolūto kategorija ar kreiso roku pilnībā dominēja Vladislavs Krasovskis (86 kg), 2. vieta Sandris Šedis (+95 kg) un 3. vieta Kaspars Grāvis (78 kg).

Absolūti ar labo roku nepārspēts Normunds Tomsons (+95 kg), 2. vieta Vladislavs Krasovskis (86 kg) un 3. vieta Jānis Amoliņš (78 kg)

Komandu ieskaitē ceturto gadu pēc kārtas uzvarēja komanda Legacy, 2. vietā Koka Roka un 3. vieta Jelgava.