Rezultāti RIGA OPEN 2019

IESĀCEJI -75 KG KREISĀ ROKA 
1. VALICKIS KOSTAS. LIETUVA
2. BALTMANIS ARTURS. INDIVIDUALI
3. BORMANIS RAIVIS. JELGAVA
4. MURNIEKS JANIS. INCUKALNS
5. BELEVICS GIRTS. JELGAVA

IESĀCEJI -85 KG KREISĀ ROKA 
1. KVIKLYS BENAS. LIETUVA
2. ZORIKS ARNIS. JELGAVA
3. BORMANIS RAIVIS. JELGAVA
4. BUSS ROLANDS. LEGACY
5. JOCAS RAIMONDAS. LIETUVA
6. PAEGLIS TOMS. Z-INSTITUTS
7. CAUNE ROBINS. LEGACY
8. TRANKALIS ARTURS. SALDUS
9. ABELE DAVIS. SALDUS
10. RAGS MARTINS. BURTNIEKI
11. URBANOVICS UGIS. INDIVIDUALI
12. CEBERIS EGILS. SALDUS

IESĀCEJI +85 KG KREISĀ ROKA 
1. BLUMANIS GUNDARS. JELGAVA
2. ROGA ARTURS. LIELVARDE
3. BISTROVS DMITRIJS. BURTNIEKI
4. LAAGER MATTHIAS. IGAUNIJA
5. PIVORAS JUSTAS. LIETUVA
6. ROGA DZINTARS. LIELVARDE
7. LEITNANTS KARLIS. BAUSKA
8. STARASOTNIKOVAS NOJUS. LIETUVA

IESĀCEJI -75 KG LABĀ ROKA 
1. VALICKIS KOSTAS. LIETUVA
2. BORMANIS RAIVIS. JELGAVA
3. BALTMANIS ARTURS. INDIVIDUALI
4. PLASUNOVS RALFS. INCUKALNS
5. MURNIEKS JANIS. INCUKALNS
6. BELEVICS GIRTS. JELGAVA

IESĀCEJI -85 KG LABĀ ROKA 
1. PAEGLIS TOMS. Z-INSTITUTS
2. URBANOVICS UGIS. INDIVIDUALI
3. JOCAS RAIMONDAS. LIETUVA
4. KVIKLYS BENAS. LIETUVA
5. CEBERIS EGILS. SALDUS
6. ZORIKS ARNIS. JELGAVA
7. BORMANIS RAIVIS. JELGAVA
8. TRANKALIS ARTURS. SALDUS
9. RAGS MARTINS. BURTNIEKI
10. ABELE DAVIS. SALDUS

IESĀCEJI +85 KG LABĀ ROKA 
1. ROGA ARTURS. LIELVARDE
2. DAUGVILA EDGARAS. LIETUVA
3. NAUCIUS JONAS. LIETUVA
4. LAAGER MATTHIAS. IGAUNIJA
5. PIVORAS JUSTAS. LIETUVA
6. BLUMANIS GUNDARS. JELGAVA
7. LEITNANTS KARLIS. BAUSKA
8. BISTROVS DMITRIJS. BURTNIEKI
9. SADAUSKAS MANTAS. LIETUVA
10. STARASOTNIKOVAS NOJUS. LIETUVA

JUNIORI U18 -65 KG KREISĀ ROKA 
1. SILICKIS GATIS. LEGACY
2. JUREVICS ALENS. LEGACY
3. DREVINSKIS MARTINS. VECUMNIEKI

JUNIORI U18 -75 KG KREISĀ ROKA 
1. LIEPINS ROLANDS. LEGACY
2. BALTMANIS ARTURS. INDIVIDUALI
3. MAZILIAUSKIS ROKAS. LIETUVA
4. BLUMANIS KRISTAPS. JELGAVA

JUNIORI U18 +75 KG KREISĀ ROKA 
1. BERZINIS ZYGYMANTAS. LIETUVA
2. MISUNS RENARS. JELGAVA

JUNIORI U18 -65 KG LABĀ ROKA 
1. SILICKIS GATIS. LEGACY
2. JUREVICS ALENS. LEGACY

JUNIORI U18 -75 KG LABĀ ROKA 
1. LIEPINS ROLANDS. LEGACY
2. BALTMANIS ARTURS. INDIVIDUALI
3. MAZILIAUSKIS ROKAS. LIETUVA
4. BLUMANIS KRISTAPS. JELGAVA

JUNIORI U18 +75 KG LABĀ ROKA 
1. BERZINIS ZYGYMANTAS. LIETUVA
2. KARPINSKIS ROBERTS. INDIVIDUALI
3. MISUNS RENARS. JELGAVA
4. AUZINS MATISS. VECUMNIEKI

JUNIORI U21 KREISĀ ROKA 
1. PETKUS ROKAS. LIETUVA
2. ANTONOVICS ARTIS. KOKAROKA
3. ZORIKS ARNIS. JELGAVA
4. BORODUSKA MAIRIS. LEGACY
5. MEZALEONS LINARDS. LEGACY

JUNIORI U21 LABĀ ROKA 
1. PETKUS ROKAS. LIETUVA
2. ANTONOVICS ARTIS. KOKAROKA
3. PILMANIS DINARS. LEGACY
4. MEZALEONS LINARDS. LEGACY
5. BORODUSKA MAIRIS. LEGACY
6. ZORIKS ARNIS. JELGAVA

VĪRI -63 KG KREISĀ ROKA 
1. GRIVSTANS EDUARDS. LEGACY
2. LORENS ERIC. IGAUNIJA

VĪRI -70 KG KREISĀ ROKA 
1. GRIVSTANS EDUARDS. LEGACY
2. LORENS ERIC. IGAUNIJA

VĪRI -78 KG KREISĀ ROKA 
1. GRAVIS KASPARS. LEGACY
2. PRIEDE MARATS. LEGACY
3. VALICKIS KOSTAS. LIETUVA
4. SAFRONOV VITALII. UNGARIJA
5. LAVRINOVICS DANIELS. BAUSKA

VĪRI -86 KG KREISĀ ROKA 
1. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY
2. ROZITS TOMS. KOKAROKA
3. ANTONOVICS ARTIS. KOKAROKA
4. KRUMINS EDGARS. LEGACY
5. BORODUSKA MAIRIS. LEGACY
6. MEZALEONS LINARDS. LEGACY
7. BRUSOVS ROLANDS. BURTNIEKI
8. VISKA GATIS. LEGACY
9. LEJINS ELVIS. Z-INSTITUTS
10. GALSONS LAURIS. LEGACY

VĪRI -95 KG KREISĀ ROKA 
1. RUDZITIS REINIS. LEGACY
2. STASKEVICS ULDIS. KOKAROKA
3. GRINBERGS ANDRIS. BURTNIEKI
4. ZELCS SANDRIS. LEGACY
5. STRAZDINS ARMANDS. LEGACY

VĪRI -105 KG KREISĀ ROKA 
1. BUCYS LAURYNAS. LIETUVA
2. BARKAUSKAS POVILAS. LIETUVA

VĪRI +105 KG KREISĀ ROKA 
1. TOMSONS NORMUNDS. TRUCKNORISS
2. PETKUS EDIKAS. LIETUVA
3. KRIKSCIUNAS DONATAS. LIETUVA
4. DATAVS EDMUNDS. TUKUMS
5. LAUGALIS EDGARS. SALDUS

VĪRI -63 KG LABĀ ROKA 
1. LORENS ERIC. IGAUNIJA
2. GRIVSTANS EDUARDS. LEGACY

VĪRI -70 KG LABĀ ROKA 
1. STRAZDINS INGARS. LEGACY
2. GRIVSTANS EDUARDS. LEGACY
3. LORENS ERIC. IGAUNIJA

VĪRI -78 KG LABĀ ROKA 
1. AMOLINS JANIS. KOKAROKA
2. GRAVIS KASPARS. LEGACY
3. PRIEDE MARATS. LEGACY
4. SAFRONOV VITALII. UNGARIJA
5. STRAZDINS INGARS. LEGACY
6. SPERLINS DAVIDS. KOKAROKA
7. LAVRINOVICS DANIELS. BAUSKA
8. VALICKIS KOSTAS. LIETUVA

VĪRI -86 KG LABĀ ROKA 
1. ROZITS TOMS. KOKAROKA
2. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY
3. ANTONOVICS ARTIS. KOKAROKA
4. KRUMINS EDGARS. LEGACY
5. BORODUSKA MAIRIS. LEGACY
6. VISKA GATIS. LEGACY
7. MEZALEONS LINARDS. LEGACY
8. BRUSOVS ROLANDS. BURTNIEKI
9. LEJINS ELVIS. Z-INSTITUTS
10. GALSONS LAURIS. LEGACY

VĪRI -95 KG LABĀ ROKA 
1. STASKEVICS ULDIS. KOKAROKA
2. GRINBERGS ANDRIS. BURTNIEKI
3. RUDZITIS REINIS. LEGACY
4. ZELCS SANDRIS. LEGACY
5. SKAKOVSKIS JEVGENIJS. KOKAROKA
6. STRAZDINS ARMANDS. LEGACY

VĪRI -105 KG LABĀ ROKA 
1. BARKAUSKAS POVILAS. LIETUVA
2. UNGURS JANIS. LEGACY
3. GETMANCUKS EDGARS. VECUMNIEKI

VĪRI +105 KG LABĀ ROKA 
1. TOMSONS NORMUNDS. TRUCKNORISS
2. KRIKSCIUNAS DONATAS. LIETUVA
3. PETKUS EDIKAS. LIETUVA
4. DATAVS EDMUNDS. TUKUMS
5. LAUGALIS EDGARS. SALDUS

ABSOLŪTI AR KREISO ROKU 
1. KRIKSCIUNAS DONATAS. LIETUVA
2. PETKUS EDIKAS. LIETUVA
3. BUCYS LAURYNAS. LIETUVA
4. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY
5. RUDZITIS REINIS. LEGACY
6. TOMSONS NORMUNDS. TRUCKNORISS
7. BRUSOVS ROLANDS. BURTNIEKI
8. STASKEVICS ULDIS. KOKAROKA
9. GRAVIS KASPARS. LEGACY
10. KRUMINS EDGARS. LEGACY
11. BERZINIS ZYGYMANTAS. LIETUVA
12. GETMANCUKS EDGARS. VECUMNIEKI
13. BARKAUSKAS POVILAS. LIETUVA
14. PETKUS ROKAS. LIETUVA
15. SAFRONOV VITALII. UNGARIJA
16. VALICKIS KOSTAS. LIETUVA
17. MEZALEONS LINARDS. LEGACY
18. ROZITS TOMS. KOKAROKA
19. GRINBERGS ANDRIS. BURTNIEKI
20. VISKA GATIS. LEGACY
21. ANTONOVICS ARTIS. KOKAROKA
22. LAUGALIS EDGARS. SALDUS
23. BORODUSKA MAIRIS. LEGACY
24. STRAZDINS ARMANDS. LEGACY
25. GALSONS LAURIS. LEGACY
26. PRIEDE MARATS. LEGACY

ABSOLŪTI AR LABO ROKU 
1. TOMSONS NORMUNDS. TRUCKNORISS
2. PETKUS EDIKAS. LIETUVA
3. KRIKSCIUNAS DONATAS. LIETUVA
4. AMOLINS JANIS. KOKAROKA
5. PETKUS ROKAS. LIETUVA
6. ROZITS TOMS. KOKAROKA
7. BARKAUSKAS POVILAS. LIETUVA
8. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY
9. GRINBERGS ANDRIS. BURTNIEKI
10. GRAVIS KASPARS. LEGACY
11. LAUGALIS EDGARS. SALDUS
12. BERZINIS ZYGYMANTAS. LIETUVA
13. KRUMINS EDGARS. LEGACY
14. STASKEVICS ULDIS. KOKAROKA
15. PRIEDE MARATS. LEGACY
16. MEZALEONS LINARDS. LEGACY
17. ANTONOVICS ARTIS. KOKAROKA
18. SAFRONOV VITALII. UNGARIJA
19. UNGURS JANIS. LEGACY
20. VISKA GATIS. LEGACY
21. BORODUSKA MAIRIS. LEGACY
22. STRAZDINS INGARS. LEGACY
23. RUDZITIS REINIS. LEGACY
24. KARPINSKIS ROBERTS. INDIVIDUALI
25. SKAKOVSKIS JEVGENIJS. KOKAROKA
26. GETMANCUKS EDGARS. VECUMNIEKI
27. STRAZDINS ARMANDS. LEGACY
28. VALICKIS KOSTAS. LIETUVA
29. BRUSOVS ROLANDS. BURTNIEKI
30. GALSONS LAURIS. LEGACY

DĀMAS -65 KG KREISĀ ROKA 
1. ANSONSKA SANTA. KOKAROKA
2. BUTAUTAITE GABRIELE. LIETUVA
3. TOCHYNSKA YULIIA. UKRAINE

DĀMAS +65 KG KREISĀ ROKA 
1. ZALITE SANDRA. LEGACY
2. BROKA SABINE. LEGACY

DĀMAS -65 KG LABĀ ROKA 
1. ANSONSKA SANTA. KOKAROKA
2. TOCHYNSKA YULIIA. UKRAINE
3. BUTAUTAITE GABRIELE. LIETUVA

DĀMAS +65 KG LABĀ ROKA 
1. ZALITE SANDRA. LEGACY
2. BROKA SABINE. LEGACY
3. PETKIENE JANINA. LIETUVA