Latvijas čempionāts un Latvijas kausa 6. posms armvrestlingā 2017

REZULTĀTI – LČ 2017 (LK 6. posms iesācējiem,amatieriem 2017 (22.04.2017.)
Iesācēji -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kopsumma ar abām rokām
1 Jēkabs Rudzītis 2 1
2 Austris Viščers 1 5
3 Georgijs Baškirovs 6 2
4 Reinis Rubins 5 3
5 Rolands Liepiņš 3 6
6 Mihails Šišovs 4 4
Iesācēji -85 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Austris Silaunieks 1 1
2 Mairis Boroduška 5 2
3 Edgars Krūmiņš 2 7
4 Almants Čerpinskis 3 4
5 Nils Miezis 9 3
6 Jevgēnijs Skakovskis 4 5
7 Juris Grīnbergs 6 6
8 Oskars Guks 8 0
9 Andris Stacēvičs 0 10
10 Jānis Rutkis 0 11
12 Raitis Irnests 0 13
12 Mikus Pauniņš 7 12
13 Vairis Kokorēvičs 11 0
14 Rolands Brusovs 10 9
Iesācēji 85+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Mārtiņš Strucis 1 1
2 Oļegs Makarovs 2 3
3 Renārs Roga 7 2
4 Uģis Beltiņš 3 6
5 Kārlis Leitlands 4 8
6 Artūrs Daņiļenko 9 4
7 Didzis Krogzems 5 7
8 Jānis Znūtiņš 8 5
9 Gundars Blūmanis 6 11
10 Mareks Rogoļevs 11 9
11 Māris Dižgalvis 10 10
Juniori U18 -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Jēkabs Rudzītis 1 1
2 Eduards Grīvstāns 2 2
3 Ričards Mandaugs 3 3
4 Ēriks Erbreideris 4 4
Juniori U18 -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Rolands Liepiņš 1 1
2 Reinis Rubins 2 1
3 Pēteris Gluhaņuks 3 3
Juniori U18 +75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Austris Silaunieks 1 1
2 Aigars Vecvagars 2 2
3 Linards Mežaleons 3 3
Juniori U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Vladislavs Krasovskis 1 1
2 Viesturs Baltušs 0 2
3 Ilmārs Pētersons 2 8
4 Artis Antonovičs 3 7
5 Roberts Eiduks 7 3
6 Kaspars Matuļonis 5 4
7 Austris Silaunieks 4 0
8 Nils Miezis 6 6
9 Oskars Bērziņš 0 5
Pro vīri -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Jēkabs Rudzītis 2 1
2 Armands Riža 1 2
3 Rolands Liepiņš 3 3
Pro vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Vladislavs Krasovskis 1 1
2 Jānis Āmoliņš 2 2
3 Gunārs Ķivlis 3 3
4 Romāns Drozdovs 4 5
5 Kaspars Matuļonis 5 4
Pro vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Kaspars Grāvis 2 1
2 Ainārs Tukmanovs 1 2
3 Raimonds Liepiņš 3 3
4 Artūrs Šutovs 5 4
5 Andris Grīnbergs 4 7
6 Toms Rozīts 6 5
7 Pēteris Mednis 0 2
Pro vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Raimonds Antonovičs 1 1
2 Uldis Staskevičs 2 2
3 Māris Staskevičs 4 4
4 Ivars Bībers 3 0
5 Aigars Ružģis 7 3
6 Kristaps Krīgers 6 5
7 Māris Rodke 5 6
Pro vīri 95+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Normunds Tomsons 2 1
2 Sandris Šedis 1 3
3 Māris Kalējs 5 2
4 Edmunds Datavs 4 4
5 Oskars Balgalvis 3 8
6 Raitis Krūmiņš 8 5
7 Jānis Ungurs 7 6
8 Māris Blūmfelds 6 0
9 Dzintars Čingulis 9 0
Amatieri -80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Gunārs Ķivlis 2 1
2 Marats Priede 1 2
3 Ilmārs Pētersons 3 4
4 Romāns Drozdovs 4 3
Amatieri +80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Sandris Zelčs 1 2
2 Toms Rozīts 3 1
3 Māris Rodke 2 4
4 Austris Lakmanis 5 3
5 Mārtiņš Untiņš 4 6
6 Jānis Znūtiņš 7 5
7 Andris Grīnbergs 6 8
8 Mikus Pauniņš 8 7
Dāmas =65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Natalja Gasane 1 1
Dāmas 65+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka
1 Sandra Zālīte 1 1
2 Marija Klinta Korsaka 2 2
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa ar kreiso roku
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Ainārs Tukmanovs Legacy
2 Kaspars Grāvis Legacy
3 Vladislavs Krasovskis Legacy
4 Uldis Staskevičs KokaRoka
5 Ivars Bībers KokaRoka
6 Toms Rozīts KokaRoka
7 Raitis Krūmiņš Ventspils
8 Oskars Balgalvis KokaRoka
9 Māris Staskevičs KokaRoka
10 Sandris Šedis KokaRoka
11 Sandris Zelčs Legacy
12 Mārtiņš Untiņš Individuāli
13 Arturs Šutovs KokaRoka
14 Artis Antonovičs KokaRoka
15 Andris Grīnbergs Burtnieki
16 Māris Rodke TruckNoris
17 Ilmārs Pētersons Legacy
18 Dzintars Čingulis KokaRoka
19 Romāns Drozdovs TruckNoris
20 Armands Riža Legacy
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa ar labo roku
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Normunds Tomsons TruckNoris
2 Raimonds Antonovičs KokaRoka
3 Māris Kalējs Saldus
4 Kaspars Grāvis Legacy
5 Ainārs Tukmanovs Legacy
6 Raitis Krūmiņš Ventspils
7 Toms Rozīts KokaRoka
8 Vladislavs Krasovskis Legacy
9 Jānis Ungurs Legacy
10 Sandris Zelčs Legacy
11 Artūrs Šutovs KokaRoka
12 Māris Staskevičs KokaRoka
13 Aigars Ružģis KokaRoka
14 Austris Silaunieks Legacy
15 Mārtiņš Untiņš Individuāli
16 Andris Grīnbergs Burtnieki
17 Romāns Drozdovs TruckNoris
18 Jēkabs Rudzītis Legacy
19 Artis Antonovičs KokaRoka
20 Uldis Staskevičs KokaRoka
21 Dzintars Čingulis KokaRoka
22 Nils Miezis Legacy
23 Sandra Zālīte Legacy
24 Sandris Šedis KokaRoka
25 Māris Rodke TruckNoris
26 Armands Riža Legacy