Domina Shopping Jaunā gada kauss un Supermači Latvija pret Igauniju

Rezultāti DOMINA SHOPPING Jaunā gada kauss 2019

5.01.2019

SUPERMAČU REZULTĀTI

Erik Lorens vs Eduards Grīvstāns kreisā roka 1:3

Erik Lorens vs Eduards Grīvstāns labā roka 3:2

Dmitri Strokov vs Edgars Getmančuks kreisā roka 3:0

Dmitri Strokov vs Edgars Getmančuks labā roka 0:3

Sergei Staško vs Gatis Viška kreisā roka 1:3

Sergei Staško vs Gatis Viška labā roka 3:0

Volodymyr Milchenko vs Marats Priede labā roka 0:3

Uku Pokk vs Rolands Liepiņš kreisā roka 3:0

Uku Pokk vs Ingars Strazdiņš labā roka 1:3

Andrii Lutskevich vs Raimonds Liepiņš kreisā roka 0:3

Andrii Lutskevich vs Raimonds Liepiņš labā roka 0:3

 

KATEGORIJU REZULTĀTI

Iesācēji kreisā roka -75 KG

  1. BORMANIS, RAIVIS. JELGAVA;
  2. BAIKOVSKIS, MARTINS ULDIS. INDIVIDUALI;
  3. SAVELJEVS, DMITRIJS. INDIVIDUALI;

Iesācēji kreisā roka  -85 KG

  1. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
  2. ABELE, DAVIS. SALDUS;
  3. CAUNE, ROBINS MARKUS. INDIVIDUALI;
  4. BORMANIS, RAIVIS. JELGAVA;
  5. TRANKALIS, ARTURS. SALDUS;
  6. BUSS, ROLANDS. INDIVIDUALI;

Iesācēji kreisā roka  +85 KG

  1. STRAZDINS, ARMANDS. LEGACY;
  2. ROGA, ARTURS. INDIVIDUALI;
  3. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
  4. ROGA, DZINTARS. INDIVIDUALI;
  5. BLUMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
  6. ZOGLA, VERNERS. INDIVIDUALI;

Iesācēji labā roka  -75 KG

  1. BORMANIS, RAIVIS. JELGAVA;
  2. BAIKOVSKIS, MARTINS ULDIS. INDIVIDUALI;
  3. SAVELJEVS, DMITRIJS. INDIVIDUALI;

Iesācēji labā roka  -85 KG

  1. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
  2. TRANKALIS, ARTURS. SALDUS;
  3. ABELE, DAVIS. SALDUS;
  4. BORMANIS, RAIVIS. JELGAVA;
  5. RISTAMECS, MARIS. INDIVIDUALI;
  6. CAUNE, ROBINS MARKUS. INDIVIDUALI;

Iesācēji labā roka  +85 KG

  1. STRAZDINS, ARMANDS. LEGACY;
  2. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
  3. BLUMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
  4. ROGA, DZINTARS. INDIVIDUALI;
  5. ROGA, ARTURS. INDIVIDUALI;
  6. DAUGELIS, EDIJS. INDIVIDUALI;
  7. ZOGLA, VERNERS. INDIVIDUALI;

Juniori kreisā roka -75 KG

  1. MISUNS, RENARS. JELGAVA;
  2. BLUMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
  3. JUREVICS, ALENS. LEGACY;

Juniori labā  roka -75 KG

  1. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  2. MISUNS, RENARS. JELGAVA;
  3. BLUMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
  4. JUREVICS, ALENS. LEGACY;

Vīri kreisā roka  -75 KG

  1. STRAZDINS, INGARS. LEGACY;
  2. DAVIDNIEKS, DAVIS. Z-INSTITUTS;
  3. SISOVS, MIHAELS. LEGACY;

Vīri kreisā roka  -90 KG

  1. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
  2. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
  3. PRIEDE, MARATS. LEGACY;
  4. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;
  5. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKI;
  6. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKI;
  7. LEJINS, ELVIS. Z-INSTITUTS;

Vīri kreisā roka  +90 KG

  1. TOMSONS, NORMUNDS. TRUCK NORISS;
  2. RUDZITIS, REINIS. LEGACY;
  3. BIBERS, IVARS. KOKAROKA;
  4. LAUGALIS, EDGARS. SALDUS;
  5. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;

Vīri labā roka  75 KG

  1. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  2. SISOVS, MIHAELS. LEGACY;
  3. DAVIDNIEKS, DAVIS. Z-INSTITUTS;

Vīri labā roka  90 KG

  1. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
  2. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
  3. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
  4. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;
  5. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKI;
  6. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKI;
  7. LEJINS, ELVIS. Z-INSTITUTS;

Vīri labā roka  +90 KG

  1. TOMSONS, NORMUNDS. TRUCK NORISS;
  2. RUDZITIS, REINIS. LEGACY;
  3. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;
  4. LAUGALIS, EDGARS. SALDUS;

OPEN- ABSOLŪTĀ KATEGORIJA AR KREISO ROKU

  1. TOMSONS, NORMUNDS. TRUCK NORISS;
  2. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
  3. LIEPINS, RAIMONDS. LEGACY;
  4. RUDZITIS, REINIS. LEGACY;
  5. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
  6. MILCHENKO, VOLODYMIR. ESTONIA;
  7. PRIEDE, MARATS. LEGACY;
  8. STRAZDINS, ARMANDS. LEGACY;
  9. POKK, UKU. ESTONIA;
  10. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
  11. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  12. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;

OPEN- ABSOLŪTĀ KATEGORIJA AR LABO ROKU

  1. TOMSONS, NORMUNDS. TRUCK NORISS;
  2. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
  3. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;
  4. PRIEDE, MARATS. LEGACY;
  5. STASHKO, SERGEI. ESTONIA;
  6. LIEPINS, RAIMONDS. LEGACY;
  7. MILCHENKO, VOLODYMIR. ESTONIA;
  8. STRAZDINS, ARMANDS. LEGACY;
  9. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
  10. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
  11. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
  12. STRAZDINS, INGARS. LEGACY;

DĀMAS KREISĀ ROKA

  1. ZALITE, SANDRA. LEGACY;
  2. ANSONSKA, SANTA. KOKAROKA;
  3. BROKA, SABINE. LEGACY;

DĀMAS LABĀ ROKA

  1. ZALITE, SANDRA. LEGACY;
  2. BROKA, SABINE. LEGACY;
  3. ANSONSKA, SANTA. KOKAROKA;