2018. gada Latvijas kausa 1. posms armvrestlingā (25.03.2018)

REZULTĀTI – LK 1. posms 2018 (25.03.2018.)
Iesācēji -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Rolands Liepiņš 0 1 Legacy 69,9
2 Temur Rustam 0 2 Individuāli 68,9
Iesācēji -85 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Gatis Viška 1 1 Legacy 79,9
2 Brusovs Rolands 2 4 Burtnieki 82,6
3 Arnis Rukmanis 3 3 Spēka pasaule 84,9
4 Elvis Lejiņš 7 2 Z-institūts 82,6
5 Rolands Liepiņš 4 7 Legacy 69,9
6 Linards Mežalenos 6 6 Legacy 84,9
7 Gatis Bergs 5 9 Legacy 77,5
8 Lauris Galsons 9 5 Legacy 81,4
9 Markuss Beinars 11 8 Individuāli 78,6
10 Oskars Guks 8 11 Legacy 83,8
11 Normunds Gudovskis 10 10 Legacy 81,1
Iesācēji 85+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Edgars Getmančuks 3 1 SK Vecumnieki 101
2 Artūrs Daniļenko 1 4 Legacy 96,4
3 Artis Gerve 2 6 Bauska 102,2
4 Renārs Roga 6 2 Jelgava 114.9
5 Toms Paeglis 10 3 Z-institūts 86,1
6 Karlis Leilands 5 5 Bauska 92
7 Dainis Lejins 4 0 Z-institūts 89,2
8 Anatolijs Kazus 7 0 Decalifting 89,2
9 Rihards Dievaitis 8 7 SK Vecumnieki 115
10 Gundars Blūmanis 9 8 Jelgava 107,1
Juniori U18 -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komada Svars
1 Eduards Grivstāns 1 1 KokaRoka 61.2
2 Ēriks Erbreideris 4 2 Legacy 60,6
3 Kristaps Blūmanis 2 4 Jelgava 64,7
4 Ričards Rolands Mandaugs 3 3 Legacy 63,9
Juniori U18 -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Rolands Liepiņš 1 1 Legacy 69.9
2 Mārtiņs Baikovskis 2 3 Individuāli 72,1
3 Reinis Brīvība 3 2 Jelgava 74,6
Juniori U18 +75 kg
1 Markuss Beinars 1 1 Individuāli 78,6
2 Linards Mežalenos 2 2 Legacy 84,9
3 Nikita Haļeckis 3 3 Legacy 80
Juniori U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ilmārs Pētersons 1 2 Legacy 69,9
2 Austris Silaunieks 2 1 Legacy 81
3 Jēkabs Rudzītis 4 3 Legacy 64
4 Oskars Bērziņš 3 0 KokaRoka 87,9
5 Dāvis Dāvidsons 0 4 Z-institūts 69,3
Pro vīri -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ilmārs Pētersons 1 1 Legacy 69,9
2 Rolands Liepiņš 2 2 Legacy 69,9
3 Jēkabs Rudzītis 4 3 Legacy 64
4 Eduards Grivstāns 3 5 Legacy 61,2
5 Dāvis Dāvidsons 0 4 Z-institūts 69,3
6 Daniels Ļadovs 6 6 Individuāli 66,6
7 Daniels Lavrinovičs 5 7 Bauska 69,7
Pro vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Kaspars Grāvis 1 1 Legacy 75,8
2 Marats Priede 3 2 Legacy 75,7
3 Raimonds Liepiņš 2 5 Legacy 77,9
4 Ingars Strazdiņš 4 4 Legacy 75,4
5 Gunārs Kivlis 0 3 KokaRoka 77,4
Pro vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Toms Rozīts 1 1 KokaRoka 84,7
2 Kristaps Krīgers 2 3 KokaRoka 83,6
3 Artūrs Šutovs 3 2 KokaRoka 85,3
4 Austris Silaunieks 0 4 Legacy 81
Pro vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ainārs Tukmanovs 1 1 Legacy 86,1
2 Uldis Staskēvičs 2 3 KokaRoka 91,6
3 Aigars Ružģis 3 2 KokaRoka 94,9
4 Jānis Ungurs 4 4 Legacy 93
Pro vīri 95+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Māris Kalējs 2 2 KokaRoka 100,2
2 Sandris Šedis 1 3 KokaRoka 108,8
3 Normunds Tomsons 0 1 TruckNoris 111
4 Raitis Krūmiņš 3 5 Ventspils 116
5 Māris Blūmfelds 4 4 Jelgava 110,8
Amatieri +80 kg
1 Andris Grīnbergs 1 1 Burtnieki 87,2
2 Oļegs Makarovs 2 2 Burtnieki 114
3 Edgars Krūmiņš 3 3 Legacy 83,5
4 Renārs Roga 0 4 Jelgava 114,9
Amatieri -80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Juris Grīnbergs 1 1 Burtnieki 79,8
2 Almants Čerpinskis 2 3 Bauska 79
3 Gatis Viška 4 2 Legacy 79,9
4 Raitis Circenis 3 6 Individuāli 74,8
5 Mihails Šišovs 5 5 Legacy 72,5
6 Daniels Lavrinovičs 7 4 Bauska 69,7
7 Pēteris Blaus 6 7 Individuāli 63,3
Dāmas -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Irina Žuka 2 1 Decalifting 63,5
2 Jeļena Kuļešova 1 3 Decalifting 61,8
3 Agnese Roga 3 2 Rembate 59,6
ABSOLŪTI LABĀ
Vieta Vārds Uzvārds Labā roka Komanda
1 Sandris Šedis 1 KokaRoka
2 Kaspars Grāvis 2 Legacy
3 Māris Kalējs 3 Saldus
4 Toms Rozīts 4 KokaRoka
5 Ainārs Tukmanovs 5 Legacy
6 Gunārs Kivlis 6 KokaRoka
7 Uldis Staškevičs 7 KokaRoka
8 Marats Priede 8 Legacy
9 Andris Grīnbergs 9 Burtnieki
10 Jānis Ungurs 10 Legacy
11 Ingars Strazdiņš 11 Legacy
12 Kristaps Krīgers 12 KokaRoka
13 Raimonds Liepiņš 13 Legacy
14 Oļegs Makarovs 14 Burtnieki
15 Aigars Ružģis 15 KokaRoka
16 Raitis Krūmiņš 16 Ventspils
17 Juris Grīnbergs 17 Burtnieki
18 Artūrs Šutovs 18 KokaRoka
ABSOLŪTI KREISĀ
Vieta Vārds Uzvārds KREISĀ Komanda
1 Sandris Šedis 1 KokaRoka
2 Toms Rozīts 2 KokaRoka
3 Ainārs Tukmanovs 3 Legacy
4 Raimonds Liepiņš 4 Legacy
5 Māris Kalējs 5 Saldus
6 Kaspars Grāvis 6 Legacy
7 Aigars Ružģis 7 KokaRoka
8 Marats Priede 8 Legacy
9 Uldis Staškevičs 9 KokaRoka
10 Juris Grīnbergs 10 Burtnieki
11 Jānis Ungurs 11 Legacy
12 Andris Grīnbergs 12 Burtnieki
13 Artūrs Šutovs 13 KokaRoka
14 Kristaps Krīgers 14 KokaRoka
15 Almants Čerpinskis 15 Bauska
16 Raitis Krūmiņš 16 Ventspils
17 Oļegs Makarovs 17 Burtnieki