RĪGAS ČEMPIONĀTS ARMVRESTLINGĀ 2020

29.02.2020 LSPA

Iesācēji vīri  kreisā roka -75 KG
1. BALTMANIS, ARTŪRS. NAV;
2. BABIŠKO, JURIS. LEGACY;
3. KOKINS, ATIS. NAV;
4. KLAVIŅŠ, MATĪSS. KOKA ROKA;
5. IGOŅINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;
6. IVANOVS, DENISS. Z INSTITUTS;
7. BELEVIČS, ĢIRTS. JELGAVA;


Iesācēji vīri kreisā roka- 85 KG
1. JANKOVIČS, AIGARS. JELGAVA;
3. PODGAISKIS, SERGEJS. DINABURG ARMWRESTLING;
4. STANIUS, TOMAS. MAZEIKIU SHVYTURIS;
5. MISŪNS, RENARS. JELGAVA;
6. GRUSTĀNS, JURIS. DINABURG ARMWRESTLING;
7. ORLOVSKIS, ANDIS. KOKA ROKA;
8. ISĀJEVS, DMITRIJS. DINABURG ARMWRESTLING;
9. CHERNEGA, LEONTIY. ESTONIAN ARMWRESTLING CLUB;
10. MIĶELSONS, KĀRLIS. NAV;
11. TRUPS, VIESTURS. NAV;

Iesācēji vīri kreisā roka  +85 KG
1. BĪIMANIS, JĒKABS. MĪTAVAS SPĒKS;
2. PIVORAS, JUSTAS. AONE SPORT;
3. KRUSTIŅŠ, VIESTURS. IMANTA;
4. KVYKLIS, BENAS. AONE SPORT;
5. LAAGER, MATTHIAS HARMO. ESTONIA;
6. DZENIS, KĀRLIS. NAV;
7. ĶELPIS, JĀNIS. AIZPUTE;
8. DRUKMANIS, LINARDS. Z INSTITUTS;
9. RIBINSKIS, DENISS. Z INSTITUTS;
10. MAKĀROVS, IGORS. BURTNIEKU VANAGI;
11. KONIŠEVS, ELVIJS. LEGACY;
12. RAGS, MĀRTIŅŠ. BURTNIEKU VANAGI;

Iesācēji vīri labā roka -75 KG
1. BALTMANIS, ARTŪRS. NAV;
2. KOKINS, ATIS. NAV;
3. BABIŠKO, JURIS. LEGACY;
4. IGOŅINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;
5. KĻAVIŅŠ, MATĪSS. KOKA ROKA;
6. BELĒVIČS, ĢIRTS. JELGAVA;
7. IVANOVS, DENISS. Z INSTITUTS;

Iesācēji vīri labā roka- 85 KG
1. KVYKLIS, BENAS. AONE SPORT;
2. JANKOVIČS, AIGARS. JELGAVA;
3. STANIUS, TOMAS. MAZEIKIU SHVYTURIS;
4. PODGAISKIS, SERGEJS. DINABURG ARMWRESTLING;
5. DUKAĻSKIS, RAIMONDS. SALDUS;
6. MISŪNS, RENĀRS. JELGAVA;
7. GRUSTĀNS, JURIS. DINABURG ARMWRESTLING;
8. RAGS, MĀRTIŅŠ. BURTNIEKU VANAGI;
9. NAGLIS, NIKS. NAV;
10. MIĶELSONS, KĀRLIS. NAV;
11. TRUPS, VIESTURS. NAV;
12. ORLOVSKIS, ANDIS. KOKA ROKA;
13. BERGS, GATIS. LEGACY;
14. ISĀJEVS, DMITRIJS. DINABURG ARMWRESTLING;

Iesācēji vīri labā roka  +85 KG
1. BĪMANIS, JĒKABS. MĪTAVAS SPĒKS;
2. LAAGER, MATTHIAS HARMO. ESTONIA;
3. PIVORAS, JUSTAS. AONE;
4. DRUKMANIS, LINARDS. Z INSTITUTS;
5. LAAGER, MARTIN. ESTONIAN ARMWRESTLING CLUB;
6. RIBINSKIS, DENISS. Z INSTITUTS;
7. KRUSTIŅŠ, VIESTURS. IMANTA;
8. DZENIS, KĀRLIS. NAV;
9. ĶELPIS, JĀNIS. AIZPUTE;
10. KONIŠEVS, ELVIJS. LEGACY;
11. MAKĀROVS, IGORS. BURTNIEKU VANAGI;

Juniori vīri  kreisā roka U18 absolūtā kategorija
1. LIEPIŅŠ, ROLANDS. LEGACY;
2. BLŪMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
3. AUZIŅŠ, KRISTIANS. BURTNIEKU VANAGI;
4. BUCHYS, DEIVIDAS. LIETUVA;
5. MISŪNS, RENĀRS. JELGAVA;
6. DUKAĻSKIS, RAIMONDS. SALDUS;
7. DREVINSKIS, MĀRTIŅŠ. VECUMNIEKU SK;
8. SILICKIS, GATIS. LEGACY;
9. JURĒVIČS, ALENS. LEGACY;
10. BRĪVĪBA, REINIS. JELGAVA;

Juniori vīri labā  roka U18 absolūtā kategorija
1. BLŪMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
2. LIEPIŅŠ, ROLANDS. LEGACY;
3. BUCHYS, DEIVIDAS. LIETUVA;
4. MISŪNS, RENĀRS. JELGAVA;
5. SILICKIS, GATIS. LEGACY;
6. DUKAĻSKIS, RAIMONDS. SALDUS;
7. AUZIŅŠ, KRISTIANS. BURTNIEKU VANAGI;
8. BRĪVĪBA, REINIS. JELGAVA;
9. JURĒVIČS, ALENS. LEGACY;

Juniori vīri U21 kreisā roka absolūtā kategorija
1. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
2. KARPINSKIS, ROBERTS. KOKA ROKA;
3. CAUNE, ROBINS. LEGACY;
4. STANIUS, TOMAS. MAZEIKIU SHVYTURIS;
5. GRIVSTĀNS, EDUARDS. LEGACY;
6. BALTMANIS, ARTŪRS. NAV;
7. PLASUNOVS, RALFS. NAV;
8. RIBINSKIS, DENISS. Z INSTITUTS;

Juniori vīri U21 labā roka absolūtā kategorija
1. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
2. KARPINSKIS, ROBERTS. KOKA ROKA;
3. PLASUNOVS, RALFS. NAV;
4. GRIVSTĀNS, EDUARDS. LEGACY;
5. BALTMANIS, ARTŪRS. NAV;
6. CAUNE, ROBINS. LEGACY;
7. STANIUS, TOMAS. MAZEIKIU SHVYTURIS;
8. RIBINSKIS, DENISS. Z INSTITUTS;
9. RUDZĪTIS, JĒKABS. LEGACY;

Pro vīri kreisā roka-78 KG
1. GRĀVIS, KASPARS. LEGACY;
2. KIVLIS, GUNĀRS. KOKA ROKA;
3. LORENSS, ERIK. ESTONIAN ARMWRESTLING CLUB;
4. EIDUKS, ROBERTS. 78;

Pro vīri kreisā roka -86 KG
1. KRASOVSKIS, VLADISLAVS. LEGACY;
2. KRĪGERS, KRISTAPS. KOKA ROKA;
3. KRŪMIŅŠ, EDGARS. LEGACY;
4. GRĪNBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
5. KARPINSKIS, ROBERTS. KOKA ROKA;
6. STANIUS, TOMAS. MAZEIKIU SHVYTURIS;
7. PAEGLIS, TOMS. Z INSTITUTS;

Pro vīri kreisā roka -95 KG
1. STASKĒVIČS, ULDIS. KOKA ROKA;
2. GRĪNBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
3. RUŽĢIS, AIGARS. KOKA ROKA;
4. BALGALVIS, OSKARS. KOKA ROKA;
5. MATJUHINS, JAROSLAVS. NAV;
6. STRAZDIŅŠ, ARMANDS. LEGACY;

Pro vīri kreisā roka +95 KG
1. ŠEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. DATAVS, EDMUNDS. KOKA ROKA;
3. BUCHYS, LAURYNAS. LIETUVA;
4. MAKĀROVS, OĻEGS. BURTNIEKU VANAGI;
5. LAUGALIS, EDGARS. SALDUS;

Pro vīri labā roka-78 KG
1. AMOLIŅŠ, JĀNIS. KOKA ROKA;
2. KIVLIS, GUNĀRS. KOKA ROKA;
3. ŠPERLIŅŠ, DĀVIDS. JELGAVA;
4. EIDUKS, ROBERTS. 78;
5. LORENS, ERIK. ESTONIAN ARMWRESTLING CLUB;
6. RUDZĪTIS, JĒKABS. LEGACY;

Pro vīri labā roka-86 KG
1. KRASOVSKIS, VLADISLAVS. LEGACY;
2. GRĪNBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
3. KRŪMIŅŠ, EDGARS. LEGACY;
4. PAEGLIS, TOMS. Z INSTITUTS;
5. KARPINSKIS, ROBERTS. KOKA ROKA;
6. KRĪGERS, KRISTAPS. KOKA ROKA;
7. STANIUS, TOMAS. MAZEIKIU SHVYTURIS;

Pro vīri labā roka-95 KG
1. BALGALVIS, OSKARS. KOKA ROKA;
2. STASKĒVIČS, ULDIS. KOKA ROKA;
3. RUŽĢIS, AIGARS. KOKA ROKA;
4. GRĪNBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
5. STRAZDIŅŠ, ARMANDS. LEGACY;
6. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;

Pro vīri labā roka+95 KG
1. ŠEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. BUCHYS, LAURYNAS. LIETUVA;
3. DATAVS, EDMUNDS. KOKA ROKA;
4. LAUGALIS, EDGARS. SALDUS;
5. MAKĀROVS, OĻEGS. BURTNIEKU VANAGI;

Amatieri vīri kreisā roka absolūtā kategorija
1. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;
2. BLŪMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
3. SURGOFTS, LUDVIGS . KOKA ROKA;
4. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
5. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
6. LEINBOTS, MĀRTIŅŠ. AIZPUTE;
7. LAAGER, MATTHIAS HARMO. ESTONIA;
8. CHERNEGA, LEONTIY. ESTONIAN ARMWRESTLING CLUB;

Amatieri vīri labā roka absolūtā kategorija
1. BLŪMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
2. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
3. SURGOFTS, LUDVIGS . KOKA ROKA;
4. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
5. LEINBOTS, MĀRTIŅŠ. AIZPUTE;
6. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;
7. LAAGER, MATTHIAS HARMO. ESTONIA;

Vīri kreisā roka absolūtā kategorija
1. ŠEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. GRĀVIS, KASPARS. LEGACY;
3. KRASOVSKIS, VLADISLAVS. LEGACY;
4. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
5. BUCHYS, LAURYNAS. LIETUVA;
6. MAKĀROVS, OĻEGS. BURTNIEKU VANAGI;
7. KRĪGERS, KRISTAPS. KOKA ROKA;
8. GRĪNBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
9. STASKĒVIČS, ULDIS. KOKA ROKA;
10. RUŽĢIS, AIGARS. KOKA ROKA;
11. KRŪMIŅŠ, EDGARS. LEGACY;
12. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
13. BLŪMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
14. GRIVSTĀNS, EDUARDS. LEGACY;
15. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
16. GRĪNBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
17. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;

Vīri labla roka absolūtā kategorija
1. ŠEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. KRASOVSKIS, VLADISLAVS. LEGACY;
3. BUCHYS, LAURYNAS. LIETUVA;
4. KIVLIS, GUNĀRS. KOKA ROKA;
5. AMOLIŅŠ, JĀNIS. KOKA ROKA;
6. MAKĀROVS, OĻEGS. BURTNIEKU VANAGI;
7. GRĪNBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
8. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
9. BALGALVIS, OSKARS. KOKA ROKA;
10. GRĪNBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
11. BLŪMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
12. PAEGLIS, TOMS. Z INSTITUTS;
13. RUŽĢIS, AIGARS. KOKA ROKA;
14. STASKĒVIČS, ULDIS. KOKA ROKA;
15. KARPINSKIS, ROBERTS. KOKA ROKA;
16. KRŪMIŅŠ, EDGARS. LEGACY;
17. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
18. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKI;
19. BLŪMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
20. KĻAVIŅŠ, MATĪSS. KOKA ROKA;

Pro sievietes kreisā roka absolūtā kategorija
1. ČINGULE, ŽANNA. KOKA ROKA;
2. ANSONSKA, SANTA. KOKA ROKA;
3. KARIIN, MARILYN. ESTONIAN ARMWRESTLING CLUB;

Pro sievietes labā roka  absolūtā kategorija
1. ČINGULE, ŽANNA. KOKA ROKA;
2. ANSONSKA, SANTA. KOKA ROKA;
3. KARIIN, MARILYN. ESTONIAN ARM