REZULTĀTI- Vasaras Lauziens 2020

SUPERMAČU REZULTĀTI

Edgars Krūmiņš vs Juris Grīnbergs 0:3

Kaspars Grāvis vs Marats Priede 3:2

Toms Rozīts vs Laurynas Bučys 3:0

Raimonds Liepiņš vs Andris Grīnbergs 3:2

Iesācēji -75 kg kreisā roka
1. BABISKO, JURIS. LEGACY;
2. IGONINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;
3. BELEVICS, GIRTS. JELGAVA;
4. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;

Iesācēji -85 kg kreisā roka
1. PLIVCS, AIVILS. BURTNIEKU VANAGI;
2. GRUSTANS, JURIS. DINABURG ARMWRESTLING;
3. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;
4. PODAGAISKIS, SERGEJS. DINABURG ARMWRESTLING;
5. NAUZERS, TOMS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;

Iesācēji +85 kg kreisā roka
1. KELPIS, JANIS. AIZPUTE;
2. MAKAROVS, IGORS. BURTNIEKU VANAGI;
3. PODKALNS, KASPARS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;
4. KONISEVS, ELVIJS. LEGACY;
5. KAVALERS, DENISS. LEGACY;

Iesācēji -75 kg labā roka
1. IGONINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. BABISKO, JURIS. LEGACY;
3. BELEVICS, GIRTS. JELGAVA;
4. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;

Iesācēji -85 kg labā roka
1. PLIVCS, AIVILS. BURTNIEKU VANAGI;
2. GRUSTANS, JURIS. DINABURG ARMWRESTLING;
3. NAUZERS, TOMS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;
4. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;
5. PODAGAISKIS, SERGEJS. DINABURG ARMWRESTLING;
6. CHERNEGA, LEONTIY. ESTONIA;

Iesācēji +85 kg labā roka
1. KELPIS, JANIS. AIZPUTE;
2. KONISEVS, ELVIJS. LEGACY;
3. PODKALNS, KASPARS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;
4. MAKAROVS, IGORS. BURTNIEKU VANAGI;
5. KAVALERS, DENISS. LEGACY;

U18 -70 kg kreisā roka
1. SILICKIS, GATIS. LEGACY;
2. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;

U18 +70 kg kreisā roka
1. BLUMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
2. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
3. BUCYS, DEIVIDAS. LITHUANIA;
4. SILICKIS, GATIS. LEGACY;
5. AUZINS, KRISTIANS. BURTNIEKU VANAGI;
6. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;
7. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;

U18 -70 kg labā roka
1. SILICKIS, GATIS. LEGACY;
2. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;

U18 +70 kg labā roka
1. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
2. BUCYS, DEIVIDAS. LITHUANIA;
3. BLUMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
4. AUZINS, KRISTIANS. BURTNIEKU VANAGI;
5. SILICKIS, GATIS. LEGACY;
6. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;
7. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMWRESTLING KLUBS;

U21 Open kreisā roka
1. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
2. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
3. CAUNE, ROBINS. LEGACY;

U21 Open labā roka
1. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
2. CAUNE, ROBINS. LEGACY;
3. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;

Vīri -70 kg kreisā roka
1. LORENSS, ERIK. ESTONIA;
2. BABISKO, JURIS. LEGACY;

Vīri -80 kg kreisā roka
1. AMOLINS, JANIS. KOKAROKA;
2. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
3. LORENSS, ERIK. ESTONIA;

Vīri -90 kg kreisā roka
1. LUTSKEVYCH, ANDRII. ESTONIA;
2. SUTOVS, ARTURS. KOKAROKA;
3. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
4. GRINBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
5. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
6. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;
7. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;

Vīri +90 kg kreisā roka
1. ABROMAITIS, SAULIUS. LITHUANIA;
2. SEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
3. BUCYS, LAURYNAS. LITHUANIA;
4. BIBERS, IVARS. KOKAROKA;
5. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;

Vīri -70 kg labā roka
1. LORENSS, ERIK. ESTONIA;
2. BABISKO, JURIS. LEGACY;

Vīri -80 kg labā roka
1. AMOLINS, JANIS. KOKAROKA;
2. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
3. PRIEDE, MARATS. LEGACY;
4. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
5. LORENSS, ERIK. ESTONIA;
6. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;
7. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;

Vīri -90 kg labā roka
1. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
2. LIEPINS, RAIMONDS. LEGACY;
3. LUTSKEVYCH, ANDRII. ESTONIA;
4. SUTOVS, ARTURS. KOKAROKA;
5. GRINBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
6. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;
7. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
8. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;

Vīri +90 kg labā roka
1. ABROMAITIS, SAULIUS. LITHUANIA;
2. SEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
3. BUCYS, LAURYNAS. LITHUANIA;

Amatieri OPEN kreisā roka
1. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;
2. BLUMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
3. SURGOFTS, LUDVIGS. KOKAROKA;
4. VITOLS, VALDIS. KOKAROKA;
5. BILIUS, MODESTAS. LITHUANIA;
6. KLIMOVSKIS, ARMANDS. JELGAVA;
7. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
8. LAAGER, MATTHIAS HARMO. ESTONIA;

Amatieri OPEN labā roka
1. SURGOFTS, LUDVIGS. KOKAROKA;
2. KLIMOVSKIS, ARMANDS. JELGAVA;
3. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
4. LAAGER, MATTHIAS HARMO. ESTONIA;
5. RUNCIS, EDGARS. LEGACY;
6. BLUMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
7. BILIUS, MODESTAS. LITHUANIA;
8. VITOLS, VALDIS. KOKAROKA;
9. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;

Veterāni OPEN kreisā roka
1. BIBERS, IVARS. KOKAROKA;
2. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;

Veterāni OPEN labā roka
1. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;
2. CHERNEGA, LEONTIY. ESTONIA;

ABSOLŪTI KREISĀ ROKA
1. SEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. ABROMAITIS, SAULIUS. LITHUANIA;
3. BUCYS, LAURYNAS. LITHUANIA;
4. PRIEDE, MARATS. LEGACY;
5. SUTOVS, ARTURS. KOKAROKA;
6. GRINBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
7. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
8. LUTSKEVYCH, ANDRII. ESTONIA;
9. LIEPINS, RAIMONDS. LEGACY;
10. BLUMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
11. VITOLS, VALDIS. KOKAROKA;
12. BLUMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
13. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
14. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
15. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;
16. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
17. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;
18. BIBERS, IVARS. KOKAROKA;

ABSOLŪTI LABĀ ROKA
1. SEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. AMOLINS, JANIS. KOKAROKA;
3. ABROMAITIS, SAULIUS. LITHUANIA;
4. LIEPINS, RAIMONDS. LEGACY;
5. GRAVIS, KASPARS. LEGACY;
6. SUTOVS, ARTURS. KOKAROKA;
7. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
8. BLUMANIS, GUNDARS. JELGAVA;
9. BUCYS, LAURYNAS. LITHUANIA;
10. PRIEDE, MARATS. LEGACY;
11. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
12. BLUMANIS, KRISTAPS. JELGAVA;
13. KRUMINS, EDGARS. LEGACY;
14. ZORIKS, ARNIS. JELGAVA;
15. GRINBERGS, ANDRIS. BURTNIEKU VANAGI;
16. KLIMOVSKIS, ARMANDS. JELGAVA;
17. STASKEVICS, ULDIS. KOKAROKA;
18. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;
19. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
20. GRINBERGS, JURIS. BURTNIEKU VANAGI;

Dāmas Open kreisā roka
1. CINGULE, ZANNA. KOKAROKA;
2. JUDINA, NATALIJA. INDIVIDUALI;

Dāmas Open labā roka
1. CINGULE, ZANNA. KOKAROKA;
2. JUDINA, NATALIJA. INDIVIDUALI;

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •