Rezultāti Lapu Upe Lēdurgā 12/09/2020

Iesācēji 80 kg kreisā roka

  1. RUKMANIS, ARNIS. INDIVIDUALI;
  2. NAUZERS, TOMS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  3. DAVIDNIEKS, DAVIS. Z-INSTITUTS;
  4. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  5. ORLOVSKIS, ANDIS. KOKAROKA;
  6. PETERSONS, RAIMONDS. INDIVIDUALI;
  7. ZVACKIS, RONALDS. INDIVIDUALI;
  8. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;
  9. BELEVICS, GIRTS. JELGAVA;

Iesācēji +80 kg kreisā roka

  1. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;
  2. VITOLS, VALDIS. KOKAROKA;
  3. DRUKMANIS, LINARDS. Z-INSTITUTS;
  4. KONISEVS, ELVIJS. LEGACY;
  5. RIBINSKIS, DENISS. AIZKRAUKLE;
  6. KLIMKANS, ANDRIS ERNESTS. INDIVIDUALI;
  7. OLEINIKOVS, ALEKSANDRS. KOKAROKA;
  8. SLOKA, EDGARS. INDIVIDUALI;

Iesācēji 80 kg labā roka

  1. NAUZERS, TOMS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  2. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  3. ORLOVSKIS, ANDIS. KOKAROKA;
  4. RUKMANIS, ARNIS. INDIVIDUALI;
  5. BELEVICS, GIRTS. JELGAVA;
  6. DAVIDNIEKS, DAVIS. Z-INSTITUTS;
  7. PETERSONS, RAIMONDS. INDIVIDUALI;
  8. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;
  9. ZVACKIS, RONALDS. INDIVIDUALI;

Iesācēji +80 kg labāroka

  1. SURGOFTS, LUDVIGS. KOKAROKA;
  2. RIBINSKIS, DENISS. AIZKRAUKLE;
  3. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;
  4. DRUKMANIS, LINARDS. Z-INSTITUTS;
  5. KONISEVS, ELVIJS. LEGACY;
  6. OLEINIKOVS, ALEKSANDRS. KOKAROKA;
  7. KLIMKANS, ANDRIS ERNESTS. INDIVIDUALI;
  8. SLOKA, EDGARS. INDIVIDUALI;

U18 open kreisā roka

  1. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  2. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;
  3. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  4. NAUZERS, TOMS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  5. LARIONOVS, VADIMS. INDIVIDUALI;

U18 open labā roka

  1. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  2. LARIONOVS, VADIMS. INDIVIDUALI;
  3. DUKALSKIS, RAIMONDS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  4. NAUZERS, TOMS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  5. KOROBENUKS, JEVGENIJS. LEGACY;

Vīri 85 kg kreisā roka

  1. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
  2. LEJINS, ELVIS. Z-INSTITUTS;
  3. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  4. RUDZITIS, JEKABS. LEGACY;

Vīri +85 kg kreisā roka

  1. LAUGALIS, EDGARS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  2. PAEGLIS, TOMS. KOKAROKA;
  3. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKU VANAGI;
  4. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;

Vīri 85 kg labā roka

  1. BRUSOVS, ROLANDS. BURTNIEKU VANAGI;
  2. LIEPINS, ROLANDS. LEGACY;
  3. LEJINS, ELVIS. Z-INSTITUTS;
  4. RUDZITIS, JEKABS. LEGACY;

Vīri +85 kg labā roka

  1. PAEGLIS, TOMS. KOKAROKA;
  2. LAUGALIS, EDGARS. SALDUS ARMVRESTLINGA KLUBS;
  3. SURGOFTS, LUDVIGS. KOKAROKA;
  4. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKU VANAGI;
  5. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;

Dāmas Open kreisā roka

  1. CINGULE, ZANNA. KOKAROKA;
  2. ANSONSKA, SANTA. KOKAROKA;
  3. SVIKE, JOLANTA. INDIVIDUALI;
  4. BANGA, ELZA. INDIVIDUALI;

Dāmas Open labā roka

  1. CINGULE, ZANNA. KOKAROKA;
  2. ANSONSKA, SANTA. KOKAROKA;
  3. SVIKE, JOLANTA. INDIVIDUALI;
  4. BANGA, ELZA. INDIVIDUALI;
Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •