Rezultāti: Daugavpils novada čempionāts 2020

3.10.2020

Iesācēji -80 kg kreisā roka
1. NAGLIS, NIKS. MALNAVAS KOLEDZA;
2. ORLOVSKIS, ANDIS. KOKAROKA;
3. RAGS, MARTINS. BURTNIEKU VANAGI;
4. IGONINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;

Iesācēji +80 kg kreisā roka
1. PLIVČS, ALVILS. BURTNIEKU VANAGI;
2. DRUKMANIS, LINARDS. Z-INSTITUTS;
3. MAKAROVS, IGORS. BURTNIEKU VANAGI;
4. ISAJEVS, DMITRIJS. DINABURG ARMWRESTLING;
5. VINDAČS, MATISS. INDIVIDUALI;
6. OLENIKOVS, ALEKSANDRS. KOKAROKA;
7. PENEZIS, MARISS. INDIVIDUALI;
8. BARVIKS, EDGARS. Z-INSTITUTS;
9. PODGAJSKIS, SERGEJS. DINABURG ARMWRESTLING;
10. KEISS, KRISTERS. DINABURG ARMWRESTLING;
11. CINGULE, ZANNA. KOKAROKA;
12. GRUSTANS, JURIS. DINABURG ARMWRESTLING

Iesācēji -80 kg labā roka
1. IGONINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. NAGLIS, NIKS. MELNAVAS KOLEDZA;
3. ORLOVSKIS, ANDIS. KOKAROKA;
4. RAGS, MARTINS. BURTNIEKU VANAGI;

Iesācēji +80 kg labā roka
1. PLIVČS, ALVILS. BURTNIEKU VANAGI;
2. DRUKMANIS, LINARDS. Z-INSTITUTS;
3. ISAJEVS, DMITRIJS. DINABURG ARMWRESTLING;
4. GRUSTANS, JURIS. DINABURG ARMWRESTLING;
5. BARVIKS, EDGARS. Z-INSTITUTS;
6. PENEZIS, MARISS. INDIVIDUALI;
7. MAKAROVS, IGORS. BURTNIEKU VANAGI;
8. OLENIKOVS, ALEKSANDRS. KOKAROKA;
9. CINGULE, ZANNA. KOKAROKA;
10. VINDAČS, MATISS. INDIVIDUALI;
11. KEISS, KRISTERS. DINABURG ARMWRESTLING;
12. SUSKO, ROMANS. DINABURG ARMWRESTLING;
13. PODGAJSKIS, SERGEJS. DINABURG ARMWRESTLING;

Vīri -80 KG kreisā roka
1. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
2. BALTMANIS, ARTURS. LEGACY;
3. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;

Vīri -90 KG kreisā roka
1. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY;
2. GRINBERGS, ANDRIS . BURTNIEKU VANAGI;
3. ROZITIS, TOMS. KOKAROKA;
4. STAŠKEVIČS, ULDIS. KOKAROKA;
5. SUTOVS, ARTURS. INDIVIDUALI;
6. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;

Vīri +90 KG kreisā roka
1. MAKAROVS, OLEGS. BURTNIEKU VANAGI;
2. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;

Vīri -80 KG labā roka
1. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
2. BALTMANIS, ARTURS. LEGACY;
3. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;

Vīri -90 KG labā roka
1. ROZITIS, TOMS. KOKAROKA;
2. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY;
3. SUTOVS, ARTURS. INDIVIDUALI;
4. STAŠKEVIČS, ULDIS. KOKAROKA;
5. KIVLIS, GUNARS. KOKAROKA;
6. GRINBERGS, ANDRIS . BURTNIEKU VANAGI;

Vīri +90 KG labā roka
1. MAKAROVS, OLEGS. BURTNIEKU VANAGI;
2. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;

Amatieri Open kreisā roka
1. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;
2. BALTMANIS, ARTURS. LEGACY;
3. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKU VANAGI;
4. DRUKMANIS, LINARDS. Z-INSTITUTS;
5. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;

Amatieri Open labā roka
1. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;
2. BISTROVS, DMITRIJS. BURTNIEKU VANAGI;
3. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;
4. DRUKMANIS, LINARDS. Z-INSTITUTS;
5. BALTMANIS, ARTURS. LEGACY;

Absolūti kreisā roka
1. ROZITIS, TOMS. KOKAROKA;
2. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY;
3. GRINBERGS, ANDRIS . BURTNIEKU VANAGI;
4. STAŠKEVIČS, ULDIS. KOKAROKA;
5. SUTOVS, ARTURS. INDIVIDUALI;
6. SNEGIREVS, JEVGENIJS. AIZKRAUKLE;
7. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;
8. MAKAROVS, OLEGS. BURTNIEKU VANAGI;
9. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;

Absolūti labā roka
1. SEDIS, SANDRIS. DINABURG ARMWRESTLING;
2. ROZITIS, TOMS. KOKAROKA;
3. LIEPINS RAIMONDS. LEGACY;
4. RUZGIS, AIGARS. KOKAROKA;
5. STAŠKEVIČS, ULDIS. KOKAROKA;
6. SUTOVS, ARTURS. INDIVIDUALI;
7. KURZEMNIEKS, ELVIS. LEGACY;
8. IGONINS, ANTONS. DINABURG ARMWRESTLING;
9. MAKAROVS, OLEGS. BURTNIEKU VANAGI;

Latvijas Armvrestlinga federācija

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •