Noslēdzies Rīgas Čempionāts Armvrestlingā 2020 (video)

Rīgas Čempionāts 2020. Armwrestlingā pulcē kuplu dalībnieku skaitu.

 2020. gada 29. februārī Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijas  telpās norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušais Rīgas Čempionāts armwrestlingā,jeb roku cīņā.

Šogad dalībnieku skaits bija pārsteidzoši kupls, 86 sportisti, tai skaitā ieradās arī sportisti no Igaunijas un Lietuvas, kuri sastādīja mūsu sportistiem pietiekami sīvu konkurenci.

Labās rokas cīņas

Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijas aktu zāle bija pārpidīta arī ar skatītājiem un sportistu atbalstītājiem,kas liek noprast,ka roku cīņas sporta veids, Latvijā, kļūst arvien pieprasītāks .

Kreisās rokas cīņas

Savu pasaules elites līmeni ļoti pārliecinoši uzvarot savas svara kategorijas un cīnoties augstā līmenī absolūtajā vērtējumā parādīja Kaspars Grāvis (1. vieta -78 kg kreisā roka), Jānis Amoliņš (1. vieta -78 kg labā roka), Vladislavs Krasovskis (1. vieta ar labo un kreiso roku -86 kg) un Sandris Šedis ( 1. vieta ar labo un kreiso roku +95 kg)

ABSOLŪTĀ KATEGORIJA KREISĀ UN LABĀ ROKA

Par prestižākās, absolūtās kategorijas uzvarētāju gan ar labo,gan ar kreiso roku kļuva Latvijas sportists Sandris Šedis.

Sacensībās sevi ļoti labi parādīja arī iesācēji, kuri tik pārliecinoši uzvarēja savas kategorijas, ka pēc šīm sacensībām tiek paaugstināti uz amatieru līmeni.

Artūrs Baltmanis, Aigars Jankovičs, Jēkabs Bīmanis, Benas Kvyklis (Lietuva) un Laager Mathias Harmo.

Nākamās sacensības Latvijas Čempionāts armvrestlingā 2020, Burtnieki 28.03.2020

REZULTĀTI

                                                   Latvijas Armwrestlinga Federācijas prezidents Raimonds Liepiņš.

                                                                                                                                   latarm@inbox.lv

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •