Latvijas kausa 4. posms armvrestlingā 2019

Rezultāti Latvijas kausa 4. posms armvrestlingā

Krimulda, 12.10.2019

Dāmas Open

  1. Žanna Cingule
  2. Sandra Zālīte
  3. Santa Ansonska

Iesācēji -75 kg

  1. Mareks Jēkabsons
  2. Ģirts Beļevičs
  3. Kristaps Blūmanis

Iesācēji -85 kg

  1. Ludvigs Surgofts
  2. Artūrs Jansons
  3. Artūrs Trankalis
  4. Dāvis Ābele
  5. Renārs Misūns
  6. Mārtiņš Rāgs
  7. Juris Grustāns

Iesāceji +85 kg

  1. Artūrs Roga
  2. Mareks Martinsons
  3. Dmitrijs Bistrovs
  4. Valdis Vītols
  5. Gundars Blūmanis
  6. Dāvis Ābele
  7. Linards Drukmanis
  8. Rihards Preiss
  9. Artūrs Trankalis
  10. Dzintars Vītols
  11. Igors Makarovs

Jaunieši -75 kg

  1. Rolands Liepiņš
  2. Kristaps Blūmanis
  3. Gatis Silickis

Jaunieši +75 kg

  1. Renārs Misūns

Juniori U21 Open

  1. Arnis Zoriks
  2. Mairis Boroduška
  3. Dinārs Pilmanis

Amatieri Open

  1. Edgars Laugalis
  2. Kristaps Jakuška
  3. Edgars Getmančuks
  4. Mairis Boroduška
  5. Armands Strazdiņš
  6. Rolands Brusovs
  7. Daniels Lavrinovičs
  8. Artūrs Jansons

Vīri -70 kg

  1. Daniels Lavrinovičs

Vīri -86 kg

  1. Toms Rozītis
  2. Gunārs Kivlis
  3. Kristaps Krīgers
  4. Elvis Lejiņš
  5. Arnis Zoriks
  6. Toms Paeglis
  7. Edgars Krūmiņš

Vīri -95 kg

  1. Aigars Ruzģis

Vīri +95 kg

  1. Toms Rozītis
  2. Sandris Šedis
  3. Oskars Balgalvis
  4. Aigars Ruzģis
  5. Uldis Staškevičs
  6. Māris Blumfelds
  7. Kristaps Jakuška

Absolūti kreisā roka

  1. Toms Rozītis
  2. Sandris Šedis
  3. Aigars Ruzģis
  4. Dinārs Pilmanis
  5. Mairis Boroduška

Absolūti labā roka

Rezultāti Latvijas kausa 4. posms armvrestlingā

Krimulda, 12.10.2019

Dāmas Open

  1. Žanna Cingule
  2. Sandra Zālīte
  3. Santa Ansonska

Iesācēji -75 kg

  1. Mareks Jēkabsons
  2. Ģirts Beļevičs
  3. Kristaps Blūmanis

Iesācēji -85 kg

  1. Ludvigs Surgofts
  2. Artūrs Jansons
  3. Artūrs Trankalis
  4. Dāvis Ābele
  5. Renārs Misūns
  6. Mārtiņš Rāgs
  7. Juris Grustāns

Iesāceji +85 kg

  1. Artūrs Roga
  2. Mareks Martinsons
  3. Dmitrijs Bistrovs
  4. Valdis Vītols
  5. Gundars Blūmanis
  6. Dāvis Ābele
  7. Linards Drukmanis
  8. Rihards Preiss
  9. Artūrs Trankalis
  10. Dzintars Vītols
  11. Igors Makarovs

Jaunieši -75 kg

  1. Rolands Liepiņš
  2. Kristaps Blūmanis
  3. Gatis Silickis

Jaunieši +75 kg

  1. Renārs Misūns

Juniori U21 Open

  1. Arnis Zoriks
  2. Mairis Boroduška
  3. Dinārs Pilmanis

Amatieri Open

  1. Edgars Laugalis
  2. Kristaps Jakuška
  3. Edgars Getmančuks
  4. Mairis Boroduška
  5. Armands Strazdiņš
  6. Rolands Brusovs
  7. Daniels Lavrinovičs
  8. Artūrs Jansons

Vīri -70 kg

  1. Daniels Lavrinovičs

Vīri -86 kg

  1. Toms Rozītis
  2. Gunārs Kivlis
  3. Kristaps Krīgers
  4. Elvis Lejiņš
  5. Arnis Zoriks
  6. Toms Paeglis
  7. Edgars Krūmiņš

Vīri -95 kg

  1. Aigars Ruzģis

Vīri +95 kg

  1. Toms Rozītis
  2. Sandris Šedis
  3. Oskars Balgalvis
  4. Aigars Ruzģis
  5. Uldis Staškevičs
  6. Māris Blumfelds
  7. Kristaps Jakuška

Absolūti kreisā roka

  1. Toms Rozītis
  2. Sandris Šedis
  3. Aigars Ruzģis
  4. Dinārs Pilmanis
  5. Mairis Boroduška

Absolūti labā roka

  1. Toms Rozītis
  2. Gunārs Kivlis
  3. Sandris Šedis
  4. Dinārs Pilmānis
  5. Mairis Boroduška
  1. Toms Rozītis
  2. Gunārs Kivlis
  3. Sandris Šedis
  4. Dinārs Pilmānis
  5. Mairis Boroduška