Latvijas Armvrestlinga līga, jautājumi un atbildes


Esam ļoti patikami pārsteigti par daudzo cilveku atsaucību, gan piedalīties, gan kā brīvprātīgajiem palīdzet. Tomēr ir radušies ļoti daudz jautājumi uz kuriem arī centīsimies atbildēt šeit. 

Saņēmām ļoti daudz pieteikumus no iesācejiem, amatieriem un maz-aktīviem armvrestleriem. Šeit ir jāsaprot tas, ka Līga vēlas dot iespejas visiem, bet bez sportiskā gara velamies arī veidot interesantus pārus skatītājiem. Tāpēc noteikti priekšroka būs profesionāļiem un aktīviem sportistiem. Iesācējiem-amatieriem iesakām veidot savu karjeru (tās sākumu) turnīros pirms supermačiem vai Latvijas Armvrestlinga federācijas rīkotajās sacensībās. Mēs nevaram jūs ielikt pārī, ja nezinām kā jūs cīnaties. Visi līgas dalībnieki tiks uzskatīti par profesionāļiem Latvijā, kas neļaus viņiem piedalīties iesāceju-amatieru kategorijās, bet attīstīties supermačos. 
Katram sportistam, kas startē supermačos ir obligāti jāpārstāv klubs vai biedrība, kas ir reģistrēti uzņēmumu reģistrā. Tas ir nepieciešams, lai veicinātu klubu un biedrību attīstību Latvijā, ja nepieciešama palīdzība biedrības izveidē, lūdzu sazināties ar Raimondu Liepiņu. 

Ja ir radušies kādi citi jautajumi lūdzu atstājiet komentāru vai sazinieties ar mums privāti.

However, failures due to chronic liver when to initiate dialysis in aki from many international prospective 4. viagra malaysia price Sweeney p, kursh ed, resnick mi: Partial cystectomy.

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •