Latvijas Armvrestlinga Līga 102

Domina Shopping kauss armvreslingā 2020

25.01.2019

Latvijas Armvrestlinga Līga 102, šis ir pilnīgi jauns koncepts Latvijas armvrestlingā, kur sportisti aizvada cīņas ,viens pret vienu, līdz trim uzvarām. Šīs būs otrās šāda tipa sacensības Latvijā, kur sportisti, kas ir ieguvuši profesionāļu statusu cīnās viens pret otru. Pirms katra supermaču posma notiek turnīrs amatieriem ar ierobežotu dalībnieku skaitu, 16 sportisti gan ar kreiso gan labo roku. Lai piedalītos amatieru turnīrā sportisti veic laicīgu reģistrāciju pasākumam, ko var atrast armwrestling.lv, kā arī Latvijas Armvrestlinga federācijas Facebook lapā.

Latvijas Armvrestlinga Līgas sportisti šajos duēļos tika izvēlēti dažādu iemeslu dēļ, kāds vēlās sev pierādīt, ka ir gatavs uzveikt savu pretienieku. Citi cīnās par vietu reitingā, kāds cīnās par čempiona titulu Latvijā un dažiem tās ir nenoskaidrotas attiecības pie armvrestlinga galda. Latvijas Armvrestlinga eksperti sportistus cīņām izvēlās, lai pretinieki būtu pēc iespējas līdzīgāki spēkos, kas noved pie ļoti interesantām un neprognozējamām cīņām. Ne vienmēr sportisti ir no vienas svaru kategorijas, jo armvrestlingā uzvar labākais armvrestlers nevis smagākais, arī šoreiz ir daži jauktie pāri un kā pasākuma nagla Kaspars Grāvis no vieglā svara kategorijas (-78 kg) cīnīsies ar Oļegu Makarovu no supersmagā svara kategorijas (+95 kg).

Gaidāmie supermači

Austris Silaunieks pret Gunāru Kivli ar labo roku. Gunārs ir viens no labākajiem sportistiem vieglajā svarā, bet Austris uzvarēja Latvijas Armvrestlinga Līgas 101 turnīru amatieriem ar labo roku iegūstot savu profesionāļu statusu.

Dinārs Pilmanis pret Arni Zoriku ar labo roku. Abi sportisti izceļas ar pilnīgi pretējiem stiliem, kas var novest pie viena no labākajiem mačiem šajās sacensībās.

Eduards Grīvstāns pret Juri Grīnbergu ar labo roku. Cīņa par reitinga vietu vieglā svara kategorijā Eduards #7, bet Juris # 5. Uzvarētājam iespēja izacināt kādu no Top 4 sportistiem līdz 78 kg.

Uldis Staškevičs pret Andri Grīnbergu ar kreiso roku. Cīņa par čempiona titulu svaru kategorijā līdz 95 kg. Uz šo brīdi Andris Grīnbergs #2, bet Uldis Staškevičs #3. Čempiona vietu ir atstājis Raimonds Antonovičs, kas parakstījis līgumu ar PAL, tāpēc sportisti cīnās par brīvo čempiona pozīciju.

Kaspars Grāvis pret Oļegu Makarovu ar kreiso roku. Šī posma galvenā cīņa Kaspars Grāvis #1 ar kreiso roku vieglajā svarā (-78 kg) pret Oļegu Makarovu #7 ar kreiso roku supersmagajā svarā.

Pasākuma laikā notiks arī konkursi apmeklētājiem, kā arī būs iespēja palauzties un pamācīties armvrestlinga tehnikas kopā ar Latvijas labākajiem sportistiem, pēc pasākuma beigām.

Pasākuma programma:

13:00 Sacensības Amatieru turnīrā ar kreiso roku

13:40 Sacensības Amatieru turnīrā ar labo roku

14:20 Spēka konkurss apmeklētājiem

14:30 Supermaču sākums

Aicinām visus interesentus un atbalstītājus pievienoties mums 13:00 pie Vairāk Saules, Domina Shopping tirdzniecības centrā. Vairāk informācijas armwrestling.lv

Reģistrētie dalībnieki TOP 16 amatieru turnīram

LABĀ ROKA
Gundars Blūmanis
Martins Rags
Alvils Plivčs
Dzintars Vītols
Rolands Brusovs
Valdis Vītols
Igors Makarovs
Aldis Isjomins
Aigars Jankovičs
Rolands Liepiņš
Alens Jurevics
Mairis Boroduška
Oto Bambers
Jēkabs Bīmanis
Dmitrijs Bistrovs
Renārs Misuns

KREISĀ ROKA
Martins Rags
Kristaps Blūmanis
Gundars Blūmanis
Ludvigs Surgofts
Alvils Plivčs
Dzintars Vītols
Rolands Brusovs
Valdis Vītols
Igors Makarovs
Aldis Isjomins
Aigars Jankovičs
Rolands Liepiņš
Alens Jurevics
Mairis Boroduška
Oto Bambers
Jēkabs Bīmanis

Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •