Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
Armpower
Armsport-rus
a24h
Armwrestling Lietuva
ironworld
World Of Armwrestling
ZG
Tuvākās sacensības
   www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 5. posmam armvrestlingā Krimuldas Čempionāts   Vieta...
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
Rezultāti Latvijas kausa 4. posms (24.09.2017)
Rezultāti kategorijās pēc rokas
Iesācēji -75 kg Kreisā roka
1 VISCERS, AUSTRIS INDIVIDUALI
2 LAVRINOVICS, DANIELS BAUSKA
3 LIEPINS, ROLANDS LEGACY
4 GLUHANUKS, PETERIS KOKAROKA
5 ENINS, ARMANDS VENTSPILS
6 GRIVSTANS, EDUARDS KOKAROKA
7 ENINS, RAITIS VENTSPILS
8 MANDAUGS, RICARDS ROLANDS LEGACY
9 KONDRATJEVS, RENARS LEGACY
     
Iesācēji -85 kg Kreisā roka
1 GRINBERGS, JURIS BURTNIEKI
2 BORODUSKA, MAIRIS LEGACY
3 SKAKOVSKIS, JEVGENIJS KOKAROKA
4 KRUMINS, EDGARS CESIS
5 KOKOREVICS, VAIRIS KOKAROKA
6 VISKA, GATIS LEGACY
7 BRUSOVS, ROLANDS BURTNIEKI
8 GALSONS, LAURIS LEGACY
9 SILAUNIEKS, AUSTRIS LEGACY
10 MEZALEONS, LINARDS KOKAROKA
11 CIRULIS, IVARS KOKAROKA
     
Iesācēji +85 kg Kreisā roka
1 HLUSCHCHENKO, VIACHESLAV UKRAINA
2 STRUCIS, MARTINS LEJASCIEMS
3 MAKAROVS, OLEGS BURTNIEKI
4 STASHKO, SERGEI ESTONIA
5 GERVE, ARTIS BAUSKA
6 STRUCIS, EDGARS LEJASCIEMS
7 EGLITIS, MARTINS LEGACY
8 DANILENKO, ARTURS LEGACY
     
Amatieri -80 kg Kreisā roka
1 DROZDOVS, ROMANS TRUCKNORIS
2 ENINS, ARMANDS VENTSPILS
     
Amatieri +80 kg Kreisā roka
1 ROZITS, TOMS KOKAROKA
2 STROKOV, DMITRI ESTONIA
     
Iesācēji -75 kg Labā roka
1 GLUHANUKS, PETERIS KOKAROKA
2 LAVRINOVICS, DANIELS BAUSKA
3 LIEPINS, ROLANDS LEGACY
4 GRIVSTANS, EDUARDS KOKAROKA
5 VISCERS, AUSTRIS INDIVIDUALI
6 ENINS, ARMANDS VENTSPILS
7 ENINS, RAITIS VENTSPILS
8 KONDRATJEVS, RENARS LEGACY
9 MANDAUGS, RICARDS ROLANDS LEGACY
     
Iesācēji -85 kg Labā roka
1 SILAUNIEKS, AUSTRIS LEGACY
2 BORODUSKA, MAIRIS LEGACY
3 VISKA, GATIS LEGACY
4 KRUMINS, EDGARS CESIS
5 KOKOREVICS, VAIRIS KOKAROKA
6 GRINBERGS, JURIS BURTNIEKI
7 SKAKOVSKIS, JEVGENIJS KOKAROKA
8 BRUSOVS, ROLANDS BURTNIEKI
9 GALSONS, LAURIS LEGACY
10 MEZALEONS, LINARDS KOKAROKA
11 CIRULIS, IVARS KOKAROKA
     
Iesācēji +85 kg Labā roka
1 HLUSCHCHENKO, VIACHESLAV UKRAINA
2 GERVE, ARTIS BAUSKA
3 STRUCIS, MARTINS LEJASCIEMS
4 MAKAROVS, OLEGS BURTNIEKI
5 STRUCIS, EDGARS LEJASCIEMS
6 STASHKO, SERGEI ESTONIA
7 DANILENKO, ARTURS LEGACY
8 EGLITIS, MARTINS LEGACY
     
Amatieri -80 kg Labā roka
1 DROZDOVS, ROMANS TRUCKNORIS
2 ENINS, ARMANDS VENTSPILS
     
Amatieri +80 kg Labā roka
1 ROZITS, TOMS KOKAROKA
2 STROKOV, DMITRI ESTONIA
     
Juniori U18 -65 kg Kreisā roka
1 GRIVSTANS, EDUARDS KOKAROKA
2 MANDAUGS, RICARDS ROLANDS LEGACY
3 ZVIRBULIS, ARMANDS LEGACY
4 MISUNS, RENARS INDIVIDUALI
5 BLUMANIS, KRISTAPS INDIVIDUALI
     
Juniori U18 -75 kg Kreisā roka
1 LIEPINS, ROLANDS LEGACY
2 GLUHANUKS, PETERIS KOKAROKA
3 KONDRATJEVS, RENARS LEGACY
     
Juniori U18 +75 kg Kreisā roka
1 SILAUNIEKS, AUSTRIS LEGACY
2 MEZALEONS, LINARDS KOKAROKA
     
Juniori U21 OPEN Kreisā roka
1 ANTONOVICS, ARTIS KOKAROKA
2 RODKE, MARIS TRUCKNORISS
3 BALTUSS, VIESTURS LEGACY
4 BERZINS, OSKARS KOKAROKA
     
Juniori U18 -65 kg Labā  roka
1 GRIVSTANS, EDUARDS KOKAROKA
2 ZVIRBULIS, ARMANDS LEGACY
3 MANDAUGS, RICARDS ROLANDS LEGACY
4 MISUNS, RENARS INDIVIDUALI
5 BLUMANIS, KRISTAPS INDIVIDUALI
     
Juniori U18 -75 kg Labā  roka
1 GLUHANUKS, PETERIS KOKAROKA
2 LIEPINS, ROLANDS LEGACY
3 KONDRATJEVS, RENARS LEGACY
     
Juniori U18 +75 kg Labā roka
1 SILAUNIEKS, AUSTRIS LEGACY
2 MEZALEONS, LINARDS KOKAROKA
     
Juniori U21 OPEN Labā roka
1 BERZINS, OSKARS KOKAROKA
2 RODKE, MARIS TRUCKNORISS
3 BALTUSS, VIESTURS LEGACY
4 ANTONOVICS, ARTIS KOKAROKA
     
Vīri -78 kg Kreisā roka
1 LIEPINS, RAIMONDS LEGACY
2 ANTONOVICS, ARTIS KOKAROKA
3 DROZDOVS, ROMANS TRUCKNORISS
     
Vīri -86 kg Kreisā roka
1 ROZITS, TOMS KOKAROKA
2 SUTOVS, ARTURS KOKAROKA
3 MEDNIS, PETERIS KOKAROKA
     
Vīri -95 kg Kreisā roka
1 ANTONOVICS, RAIMONDS KOKAROKA
2 TUKMANOVS, AINARS LEGACY
3 STASKEVICS, ULDIS KOKAROKA
4 HLUSCHCHENKO, VIACHESLAV UKRAINA
5 RUZGIS, AIGARS KOKAROKA
6 RODKE, MARIS TRUCKNORISS
7 MEDNIS, VALDIS PARGAUJA
     
Vīri +95 kg Kreisā roka
1 TOMSONS, NORMUNDS TRUCKNORISS
2 KALEJS, MARIS SALDUS
3 KRUMINS, RAITIS VENTSPILS
4 CINGULIS, DZINTARS KOKAROKA
     
Vīri -78 kg Labā roka
1 LIEPINS, RAIMONDS LEGACY
2 DROZDOVS, ROMANS TRUCKNORISS
3 ANTONOVICS, ARTIS KOKAROKA
     
Vīri -86 kg Labā roka
1 ROZITS, TOMS KOKAROKA
2 SUTOVS, ARTURS KOKAROKA
3 MEDNIS, PETERIS KOKAROKA
     
Vīri -95 kg Labā roka
1 ANTONOVICS, RAIMONDS KOKAROKA
2 TUKMANOVS, AINARS LEGACY
3 STASKEVICS, ULDIS KOKAROKA
4 HLUSCHCHENKO, VIACHESLAV UKRAINA
5 RUZGIS, AIGARS KOKAROKA
6 RODKE, MARIS TRUCKNORISS
7 MEDNIS, VALDIS PARGAUJA
     
Vīri +95 kg Labā roka
1 TOMSONS, NORMUNDS TRUCKNORISS
2 KALEJS, MARIS SALDUS
3 KRUMINS, RAITIS VENTSPILS
4 STROKOV, DMITRI ESTONIA
     
Dāmas +65 kg Kreisā roka
1 ZALITE, SANDRA LEGACY
2 KORSAKA, MARIJA KOKAROKA
     
Dāmas +65 kg Labā roka
1 ZALITE, SANDRA LEGACY
2 KORSAKA, MARIJA KOKAROKA
     
Absolūtā kategorija ar KREISO roku
1 TOMSONS, NORMUNDS TRUCKNORISS
2 TUKMANOVS, AINARS LEGACY
3 KALEJS, MARIS SALDUS
4 RUBENIS, MODRIS INDIVIDUALI
5 KRUMINS, RAITIS VENTSPILS
6 LIEPINS, RAIMONDS LEGACY
7 ROZITS, TOMS KOKAROKA
8 RUZGIS, AIGARS KOKAROKA
9 SUTOVS, ARTURS LEGACY
10 HLUSCHCHENKO, VIACHESLAV UKRAINE
11 CINGULIS, DZINTARS KOKAROKA
12 STASKEVICS, ULDIS KOKAROKA
13 ANTONOVICS, ARTIS KOKAROKA
14 STASHKO, SERGEI ESTONIA
15 STROKOV, DMITRI ESTONIA
16 BERZINS, OSKARS KOKAROKA
17 DROZDOVS, ROMANS TRUCKNORISS
     
Absolūtā kategorija ar LABO roku
1 TOMSONS, NORMUNDS TRUCKNORISS
2 ANTONOVICS, RAIMONDS KOKAROKA
3 KALEJS, MARIS SALDUS
4 TUKMANOVS, AINARS LEGACY
5 STASKEVICS, ULDIS KOKAROKA
6 BERZINS, OSKARS KOKAROKA
7 HLUSCHCHENKO, VIACHESLAV UKRAINE
8 ROZITS, TOMS KOKAROKA
9 KRUMINS, RAITIS VENTSPILS
10 DROZDOVS, ROMANS TRUCKNORISS
11 ANTONOVICS, ARTIS KOKAROKA
12 RUZGIS, AIGARS KOKAROKA
13 SILAUNIEKS, AUSTRIS LEGACY
14 STASHKO, SERGEI ESTONIA
15 STROKOV, DMITRI ESTONIA
16 RODKE, MARIS TRUCKNORISS
17 RUBENIS, MODRIS INDIVIDUALI
18 SUTOVS, ARTURS LEGACY
     
Rezultāti kategorijās pēc roku summas
SUMMA: Iesācēji -75 kg
1 LAVRINOVICS DANIELS BAUSKA
2 GLUHANUKS PETERIS KOKAROKA
3 VISCERS AUSTRIS INDIVIDUALI
4 LIEPINS ROLANDS LEGACY
5 GRIVSTANS EDUARDS KOKAROKA
6 ENINS ARMANDS VENTSPILS
7 ENINS RAITIS VENTSPILS
8 MANDAUGS RICARDS ROLANDS LEGACY
9 KONDRATJEVS RENARS LEGACY
SUMMA: Iesācēji -85 kg
1 BORODUSKA MAIRIS LEGACY
2 GRINBERGS JURIS BURTNIEKI
3 SILAUNIEKS AUSTRIS LEGACY
4 VISKA GATIS LEGACY
5 KRUMINS EDGARS CESIS
6 SKAKOVSKIS JEVGENIJS KOKAROKA
7 KOKOREVICS VAIRIS KOKAROKA
8 BRUSOVS ROLANDS BURTNIEKI
9 GALSONS LAURIS LEGACY
10 MEZALEONS LINARDS KOKAROKA
11 CIRULIS IVARS KOKAROKA
SUMMA: Iesācēji +85 kg
1 HLUSCHCHENKO VIACHESLAV UKRAINA
2 STRUCIS MARTINS LEJASCIEMS
3 GERVE ARTIS BAUSKA
4 MAKAROVS OLEGS BURTNIEKI
5 STASHKO SERGEI ESTONIA
6 STRUCIS EDGARS LEJASCIEMS
7 DANILENKO ARTURS LEGACY
8 EGLITIS MARTINS LEGACY
SUMMA: Juniori U18 -65 kg
1 GRIVSTANS EDUARDS KOKAROKA
2 ZVIRBULIS ARMANDS LEGACY
3 MANDAUGS RICARDS ROLANDS LEGACY
4 MISUNS RENARS INDIVIDUALI
5 BLUMANIS KRISTAPS INDIVIDUALI
SUMMA: Juniori U18 -75 kg
1 LIEPINS ROLANDS LEGACY
2 GLUHANUKS PETERIS KOKAROKA
3 KONDRATJEVS RENARS LEGACY
SUMMA: Juniori U18 +75 kg
1 SILAUNIEKS AUSTRIS LEGACY
2 MEZALEONS LINARDS KOKAROKA
SUMMA: Juniori U21 OPEN
1 RODKE MARIS TRUCKNORISS
2 ANTONOVICS ARTIS KOKAROKA
3 BERZINS OSKARS KOKAROKA
4 BALTUSS VIESTURS LEGACY
SUMMA: Vīri -78 kg
1 LIEPINS RAIMONDS LEGACY
2 DROZDOVS ROMANS TRUCKNORISS
3 ANTONOVICS ARTIS KOKAROKA
SUMMA: Vīri -86 kg
1 ROZITS TOMS KOKAROKA
2 SUTOVS ARTURS KOKAROKA
3 MEDNIS PETERIS KOKAROKA
SUMMA: Vīri -95 kg
1 ANTONOVICS RAIMONDS KOKAROKA
2 TUKMANOVS AINARS LEGACY
3 STASKEVICS ULDIS KOKAROKA
4 HLUSCHCHENKO VIACHESLAV UKRAINA
5 RUZGIS AIGARS KOKAROKA
6 RODKE MARIS TRUCKNORISS
7 MEDNIS VALDIS PARGAUJA
SUMMA: Vīri +95 kg
1 TOMSONS NORMUNDS TRUCKNORISS
2 KALEJS MARIS SALDUS
3 KRUMINS RAITIS VENTSPILS
4 CINGULIS DZINTARS KOKAROKA
5 STROKOV DMITRI ESTONIA
SUMMA: Amatieri -80 kg
1 DROZDOVS ROMANS TRUCKNORISS
2 ENINS ARMANDS VENTSPILS
SUMMA: Amatieri +80 kg
1 ROZITS TOMS KOKAROKA
2 STROKOV DMITRI ESTONIA
SUMMA: Dāmas +65 kg
1 ZALITE SANDRA LEGACY
2 KORSAKA MARIJA KOKAROKA
Komentāri
Pievienot jaunuMeklēt
Rakstīt komentāru
Vārds:
Virsraksts:
Drošības kods
Security Image
*Ja drošības kods nav ievadīts vai ir ievadīts nepareizi, tad komentārs netiks pievienots.

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Nakamais raksts >
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic