Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ZG
ironworld
a24h
Armsport-rus
Armpower
Armwrestling Lietuva
World Of Armwrestling
Tuvākās sacensības
   www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 5. posmam armvrestlingā Krimuldas Čempionāts   Vieta...
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
Rezultāti -LK 3. posms 2017
REZULTĀTI - LK 3.Posms 2017 Saulkrasti (01.07.2017.)
Iesācēji -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kopsumma ar abām rokām Komanda Svars
1 Austris  Viščers 2 2 Individuāli 75,0
2 Pēteris Gluhaņuks 4 1 KokaRoka 74,2
3 Daniels Lavrinovičs 1 6 Bauska 72
4 Eduards Grīvstāns 3 7 KokaRoka 59,4
5 Mihails Šišovs 7 3 Legacy 72,9
6 Rolands Liepiņš 5 4 Legacy 72,7
7 Georgijs Baškirovs 6 5 Legacy 64,5
Iesācēji -85 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Austris  Silaunieks 3 1 Legacy 84
2 Mairis Boroduška 1 5 Legacy 84,1
3 Edgars Krūmiņš 2 3 Cēsis 82,1
4 Vairis Kokorēvičs 4 2 KokaRoka 83,3
5 Daumants Bariss 5 4 Ropaži 81,5
6 Tomass Andersons 6 6 Individuāli 82,6
Iesācēji 85+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Mārtiņš Strucis 1 2 Ropaži 99,5
2 Kristaps Jakuška 0 1 KokaRoka 105,2
3 Artis Ģērve 2 4 Bauska 104,5
4 Māris Klaks 4 3 Individuāli 113,6
5 Artūrs Daņiļenko 3 6 Legacy 95,3
6 Mārtiņš Eglītis 5 5 Legacy 100,8
7 Gundars Blūmanis 6 7 Individuāli 105,2
Juniori U18 -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komada Svars
1 Eduards Grīvstāns 1 1 KokaRoka 59,4
2 Ēriks Ērbreideris 3 2 Legacy 59,2
3 Ričards Rolands Mandaugs 2 3 Legacy 64,5
4 Kristaps Blūmanis 4 4 Individuāli 59,6
Juniori U18 -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Rolands Liepiņš 1 2 Legacy 72,7
2 Pēteris Gluhaņuks 2 1 KokaRoka 74,2
Juniori U18 +75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Austris  Silaunieks 1 1 Legacy 84
2 Markuss Beinards 2 2 Individuāli 76,7
3 Dāvis Višs 3 3 Individuāli 93,6
4 Vitālijs Keziks 4 4 Legacy 79,9
Juniori U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Nils Miezis 4 1 Legacy 89,3
2 Viesturs Baltušs 1 5 Legacy 97,3
3 Roberts Eiduks 3 2 Legacy 108
4 Artis Antonovičs 2 6 KokaRoka 78
5 Dinārs Pilmanis 0 3 Legacy 104,7
6 Oskars Bērziņš 5 4 KokaRoka 90,4
7 Kaspars Matuļonis 0 7 KokaRoka 83,1
Pro vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Kaspars Grāvis 1 1 Legacy 77,9
2 Marats Priede 2 2 Legacy 76,3
3 Artis Antonovičs 3 3 KokaRoka 78
4 Pēteris Gluhaņuks 4 4 KokaRoka 74,2
Pro vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ainārs Tukmanovs 1 1 Legacy 85,4
2 Kristaps Krīgers 3 2 Bauska 82,5
3 Toms Rozīts 2 3 KokaRoka 84,5
4 Andris Grīnbergs 4 4 Burtnieki 83,8
Pro vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Raimonds Antonovičs 1 1 KokaRoka 92,6
2 Aigars Ružģis 2 2 KokaRoka 93,3
3 Uldis Staskevičs 3 3 KokaRoka 94
4 Valdis Mednis 4 4 Pārgauja 90,4
Pro vīri 95+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Māris Kalējs 1 1 Saldus 98,3
2 Jānis  Ungurs 2 2 Legacy 98,6
3 Raitis Krūmiņš 3 3 Ventspils 124
4 Sandris Zelčs 4 4 Legacy 101,9
5 Raimonds Liepiņš 5 5 Legacy 85
Amatieri -80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Marats Priede 1 1 Legacy 76,3
Amatieri +80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Toms Rozīts 2 1 KokaRoka 84,5
2 Andris Grīnbergs 1 3 Burtnieki 83,8
3 Kristaps Jakuška 0 2 KokaRoka 105,2
4 Marats Priede 3 4 Legacy 76,3
Dāmas 65+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Sandra Zālīte 1 1 Legacy 80,6
2 Marija Klinta Korsaka 2 2 KokaRoka 85,7
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa ar kreiso roku
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Raimonds Antonovičs KokaRoka
2 Ainārs Tukmanovs Legacy
3 Māris Kalējs Saldus
4 Uldis Staskevičs KokaRoka
5 Kaspars Grāvis Legacy
6 Sandris Zelčs Legacy
7 Jānis  Ungurs Legacy
8 Toms Rozītis KokaRoka
9 Andris Grīnbergs Burtnieki
10 Raitis Krūmiņš Ventspils
11 Artis Antonovičs KokaRoka
12 Marats Priede Legacy
13 Viesturs Baltušs Legacy
14 Valdis Mednis Pārgauja
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa ar labo roku
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Māris Kalējs Saldus
2 Raimonds Antonovičs KokaRoka
3 Kaspars Grāvis Legacy
4 Ainārs Tukmanovs Legacy
5 Uldis Staskevičs KokaRoka
6 Raimonds Liepiņš Legacy
7 Toms Rozīts KokaRoka
8 Raitis Krūmiņš Ventspils
9 Kristaps Krīgers Bauska
10 Sandris Zelčs Legacy
11 Artis Antonovičs KokaRoka
12 Aigars Ružģis KokaRoka
13 Valdis Mednis Pārgauja
14 Andris Grīnbergs Burtnieki
15 Jānis  Ungurs Legacy
16 Austris  Silaunieks Legacy
17 Dinārs Pilmanis Legacy
Komentāri
Pievienot jaunuMeklēt
Rakstīt komentāru
Vārds:
Virsraksts:
Drošības kods
Security Image
*Ja drošības kods nav ievadīts vai ir ievadīts nepareizi, tad komentārs netiks pievienots.

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Iepriekšejais raksts   Nakamais raksts >
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic