Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
Armwrestling Lietuva
a24h
World Of Armwrestling
Armsport-rus
ZG
Armpower
ironworld
Tuvākās sacensības
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Saulkrastu domes kausa izcīņa armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 3. posmam armvrestlingā   Vieta...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS LIDO kausam armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 2. posmam armvrestlingā   Vieta...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas čempionāts armvrestlingā LK 6. kausa posms iesācējiem un amatieriem „Salaspils...
Rezultāti -LK 2. posms 2017
REZULTĀTI - Lido kauss 2017 (LK 2. posms) (28.05.2017.)
Iesācēji -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Raitis Circenis 1 1 Individuāli 71,0
2 Georgijs Baškirovs 4 2 Legacy 62,5
3 Rolands Liepiņš 2 6 Legacy 70,4
4 Armands Eniņš 3 3 Ventspils 68,9
5 Mārtiņš Ortmanis 6 4 Individuāli 71,6
6 Mihails Šišovs 5 5 Legacy 73,4
7 Jānis  Zvirbulis 7 7 Legacy 61,6
8 Vitālijs Keziks 8 8 Legacy 78,7
9 Toms Upītis 9 9 Individuāli 65,8
Iesācēji -85 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Mairis Boroduška 1 3 Legacy 82,3
2 Edgars Krūmiņš 4 1 Cēsis 81
3 Juris Grīnbergs 2 4 Burtnieki 78,9
4 Vairis Kokorēvičs 6 2 KokaRoka 80,2
5 Jevgēnijs Skakovskis 3 5 KokaRoka 84,8
6 Almants Čerpinskis 5 6 Bauska 79,3
Iesācēji 85+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Mārtiņš Strucis 1 1 Ropaži 99,1
2 Ritvars Kārkliņš 4 2 Individuāli 91,8
3 Dzintars Čingulis 2 5 KokaRoka 120
4 Oļegs Makarovs 5 3 Burtnieki 111,2
5 Artūrs Daņiļenko 3 7 Legacy 95,9
6 Jevgēņijs Gecko 6 4 Individuāli 93,8
7 Gundars Blūmanis 9 6 Individuāli 103,3
8 Edgars Stalts 7 9 Individuāli 92,2
9 Gatis Babāns 8 8 Individuāli 89,6
Juniori U18 -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komada Svars
1 Eduards Grīvstāns 1 1 KokaRoka 59,1
2 Armands Zvirbulis 2 2 Legacy 64,1
3 Ričards Rolands Mandaugs 3 3 Legacy 61,7
Juniori U18 -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Rolands Liepiņš 1 2 Legacy 70,4
2 Pēteris Gluhaņuks 2 1 KokaRoka 74,4
3 Toms Upītis 3 3 Individuāli 65,8
Juniori U18 +75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Linards Mežaleons 1 2 KokaRoka 80,7
2 Iļja Hlusovs 2 1 Individuāli 87,8
3 Aigars Vecvagars 4 3 KokaRoka 77,2
4 Niks Silaunieks 3 4 Legacy 79,9
Juniori U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Viesturs Baltušs 1 3 Legacy 96,2
2 Roberts Eiduks 4 1 Legacy 76
3 Nils Miezis 3 2 Legacy 87,3
4 Artis Antonovičs 2 4 KokaRoka 78,3
5 Kaspars Matuļonis 0 5 KokaRoka 80,1
Pro vīri -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
Pro vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Gunārs Ķivlis 1 1 KokaRoka 75,6
2 Marats Priede 2 2 KokaRoka 77,3
Pro vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ainārs Tukmanovs 1 1 Legacy 86
2 Artūrs Šutovs 2 3 KokaRoka 79,2
3 Toms Rozīts 3 2 KokaRoka 86
4 Andris Grīnbergs 4 4 Burtnieki 83
Pro vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Uldis Staškevičs 1 1 KokaRoka 92,3
2 Aigars Ružģis 2 2 KokaRoka 93,5
3 Valdis Mednis 3 3 Pārgauja 89,7
Pro vīri 95+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Jānis  Ungurs 2 1 Legacy 96
2 Raitis Krūmiņš 1 2 Ventspils 121,8
3 Viesturs Baltušs 3 3 Legacy 96,2
4 Dzintars Čingulis 4 4 KokaRoka 120
Amatieri -80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ilmārs Pētersons 1 3 Legacy 68,8
2 Gunārs Ķivlis 3 1 KokaRoka 75,6
3 Marats Priede 2 2 Legacy 77,3
Amatieri +80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Toms Rozīts 1 1 KokaRoka 86
2 Andris Grīnbergs 2 3 Burtnieki 83
3 Edgars Runcis 3 2 Legacy 89
Dāmas =65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
Dāmas 65+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa ar kreiso roku
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Ainārs Tukmanovs Legacy
2 Uldis Staškevičs KokaRoka
3 Raitis Krūmiņš Legacy
4 Marats Priede Legacy
5 Ilmārs Pētersons Legacy
6 Eduards Grīvstāns KokaRoka
7 Artis Antonovičs KokaRoka
8 Viesturs Baltušs Legacy
9 Dzintars Čingulis KokaRoka
10 Andris Grīnbergs Burtnieki
11 Artūrs Šutovs KokaRoka
12 Toms Rozīts KokaRoka
13 Valdis Mednis Pārgauja
14 Pēteris Gluhaņuks KokaRoka
15 Linards Mežaleons KokaRoka
16 Roberts Eiduks Legacy
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa ar labo roku
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Ainārs Tukmanovs Legacy
2 Jānis  Ungurs Legacy
3 Raitis Krūmiņš Ventspils
4 Aigars Ružģis KokaRoka
5 Toms Rozīts KokaRoka
6 Viesturs Baltušs Legacy
7 Artūrs Šutovs KokaRoka
8 Gunārs Ķivlis KokaRoka
9 Marats Priede Legacy
10 Andris Grīnbergs Burtnieki
11 Nils Miezis Legacy
12 Artis Antonovičs KokaRoka
13 Valdis Mednis Pārgauja
14 Pēteris Gluhaņuks KokaRoka
15 Roberts Eiduks Legacy
16 Dzintars Čingulis KokaRoka
17 Linards Mežaleons KokaRoka
Komentāri
Pievienot jaunuMeklēt
Rakstīt komentāru
Vārds:
Virsraksts:
Drošības kods
Security Image
*Ja drošības kods nav ievadīts vai ir ievadīts nepareizi, tad komentārs netiks pievienots.

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Nakamais raksts >
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic