Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ironworld
Armpower
a24h
Armsport-rus
Armwrestling Lietuva
World Of Armwrestling
ZG
Tuvākās sacensības
   www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 5. posmam armvrestlingā Krimuldas Čempionāts   Vieta...
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
Rezultāti LK 1. posms (26.03.2017)
REZULTĀTI - LK 1. posms 2017 (26.03.2017.)
Iesācēji -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Austris  Visčers 1 1 Individuāli 74,8
2 Mihails Šišovs 3 3 Legacy 73,2
3 Georgijs Baškirovs 0 2 Legacy 65
4 Rolands Liepiņš 2 7 Legacy 69,75
5 Sandis Ločmelis 5 4 Individuāli 65,9
6 Jānis  Lapsiņš 4 5 Individuāli 68,7
7 Rustam Temur 0 0 Lounge33 60
8 Armands Eniņš 6 9 Ventspils 67,7
9 Leo Cemme 0 8 Individuāli 70.1
Iesācēji -85 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Edgars Krūmiņš 2 2 Cēsis 82,65
2 Juris Grīnbergs 1 8 Individuāli 78,5
3 Mairis Boroduška 9 1 Legacy 83,6
4 Vairis Kokorēvičs 3 7 KokaRoka 79,1
5 Jānis  Rutkis 7 3 Individuāli 82,7
6 Almants Čerpinskis 4 5 Bauska 84
7 Arnis Rukmanis 5 4 Spēka Pasaule 85
8 Mikus Pauniņš 6 10 KokaRoka 80
9 Jevgēnijs Skakovskis 11 6 KokaRoka 83
10 Viesturs Mūrnieks 8 11 Individuāli 78
12 Andris Stacēvičs 12 9 Legacy 82
12 Rolands Brusovs 10 12 Burtnieki 80
Iesācēji 85+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Mārtiņš Štrucis 1 1 Ropaži 98,2
2 Oļegs Makārovs 2 5 Burtnieki 112,2
3 Austris  Silaunieks 6 2 Individuāli 86
4 Renārs Roga 9 3 Individuāli 107,1
5 Uģis Beltiņš 3 11 Individuāli 117,3
6 Toomas Gutman 4 6 Estonia 89,9
7 Didzis Krogzems 8 4 KokaRoka 97,5
8 Artis Ģērve 5 7 Individuāli 103,5
9 Sergey Stashko 0 8 Estonia 96,5
10 Nils Miezis 7 9 Legacy 86,7
11 Edgars Matisons 10 10 Individuāli 95,5
12 Gundars Blūmanis 11 13 Individuāli 100,3
13 Arturs Risjevs 12 12 Individuāli 93,2
Juniori U18 -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komada Svars
1 Eduars Grīvstāns 1 1 KokaRoka 58,4
2 Ričards Mandaugs 2 2 Legacy 62,9
3 Ēriks Erbreideris 3 3 Legacy 53,9
Juniori U18 -75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Rolands Liepiņš 1 2 Legacy 69,7
2 Pēteris Gluhaņuks 2 1 Individuāli 74,9
3 Samīrs Alievs 3 3 Kārsava 70,2
Juniori U18 +75 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Austris  Silaunieks 1 1 Individuāli 86
2 Aigars Vecvagars 2 2 KokaRoka 80,8
3 Linards Mežaleons 3 3 Individuāli 82,6
Juniori U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Ilmārs Pētersons 1 3 Legacy 72,1
2 Viesturs Baltušs 4 1 Legacy 95,1
3 Oskars Bērziņš 3 2 KokaRoka 90,2
4 Roberts Eiduks 2 4 Legacy 78,7
5 Nils Miezis 5 6 Legacy 86,7
6 Dinārs Pilmanis 6 5 Legacy 101,9
7 Kaspars Matuļonis 7 7 KokaRoka 77,7
Pro vīri -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Eric Lorens 1 2 Estonia 60
2 Armands Riža 2 1 Legacy 65
Pro vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Gunārs Ķivlis 1 1 KokaRoka 78
2 Ilmārs Pētersons 2 3 Legacy 72,1
3 Marats Priede 3 2 Legacy 76
Pro vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Raimonds Liepiņš 2 1 Legacy 84
2 Ainārs Tukmanovs 1 2 Legacy 85,5
3 Artūrs Šutovs 4 3 Individuāli 79,9
4 Andris Grinbērgs 3 5 Burtnieki 85,5
5 Edgars Runcis 5 4 Legacy 85,8
Pro vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Raimonds Antonovičs 1 1 Legacy 78
2 Kristaps Krīgers 2 2 KokaRoka 84,4
3 Aigars Ružģis 3 3 KokaRoka 94,6
4 Valdis Mednis 4 4 Pārgauja 89,3
Pro vīri 95+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Normunds Tomsons 1 1 TruckNoris 110
2 Māris Kalējs 4 2 Individuāli 99,7
3 Raitis Krūmiņš 2 5 Ventspils 121,9
4 Edmunds Datavs 3 3 KokaRoka 109,5
5 Koit Poder 5 4 Estonia 119,6
Amatieri -80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Marats Priede 1 2 Legacy 76
2 Gunārs Ķivlis 2 1 KokaRoka 78
Amatieri +80 kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Toms Rozīts 1 1 KokaRoka 87,6
2 Sandris Zelčs 2 2 Legacy 99
3 Mārtiņš Untiņš 3 3 Individuāli 84,9
4 Edgars Runcis 4 5 Legacy 85,8
5 Agris Vīksniņš 6 4 Legacy 87,8
6 Andris Grinbērgs 5 6 Burtnieki 85,5
Dāmas 65+ kg
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda Svars
1 Sandra Zālīte 1 1 Legacy 80
ABSOLŪTĀ (OPEN) Grupa
Vieta Vārds Uzvārds Kreisā roka Labā roka Komanda
1 Vladislavs Krasovskis 1 2 Legacy
2 Māris Kalējs 9 1 Individuāli
3 Raimonds Liepiņš 3 3 Legacy
4 Ainārs Tukmanovs 2 0 Legacy
5 Edmunds Datavs 5 4 KokaRoka
6 Toms Rozīts 4 6 KokaRoka
7 Gunārs Ķivlis 0 5 KokaRoka
8 Artūrs Šutovs 6 0 Individuāli
9 Austris  Silaunieks 0 7 Individuāli
10 Aigars Ružģis 0 9 KokaRoka
11 Aigars Vecvagars 10 0 KokaRoka
12 Sandris Zelčs 11 0 Legacy
13 Oskars Bērziņš 0 11 KokaRoka
14 Ilmārs Pētersons 12 0 Legacy
15 Dinārs Pilmanis 0 12 Legacy
16 Raitis Krūmiņš 7 13 Ventspils
17 Koit Poder 8 8 Estonia
18 Mārtiņš Untiņš 13 10 Individuāli
Komentāri
Pievienot jaunuMeklēt
Rakstīt komentāru
Vārds:
Virsraksts:
Drošības kods
Security Image
*Ja drošības kods nav ievadīts vai ir ievadīts nepareizi, tad komentārs netiks pievienots.

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Iepriekšejais raksts   Nakamais raksts >
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic