Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
Armsport-rus
Armwrestling Lietuva
a24h
ironworld
Armpower
ZG
World Of Armwrestling
Tuvākās sacensības
   www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 5. posmam armvrestlingā Krimuldas Čempionāts   Vieta...
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
Zloty tur 2016

 Atskats uz Zloty Tur 2016

Sākšu ar to, ka Zloty Tur 2016 ir bijušas visinteresantākās armvrestlinga sacensības, kuras uz šo brīdi ir sanācis vērot klātienē.  Kategorijas un to uzvarētāji bija neprognozējami, un intriga par katras kategorijas Top 3 neļāva atslābt nevienu brīdi. Bet šoreiz runa nebūs par pasaules, bet gan mūsu pašu zvaigznēm.

Kā vienīgā dāma no Latvijas +65 kg kategorijā startēja Sandra Zālīte. Dāmu smagā svara kategorija bija pārpildīta ar šī gada pasaules čempionāta uzvarētājām un godalgoto vietu ieguvējām. Sandra smagās cīņās ieguva augsto 5. vietu no 8 dalībniecēm ar kreiso roku, priekšā sev palaižot tikai tādus pasaules grandus kā Egle Vaitkute un Gabriele Vasconcelos. Ar labo roku, diemžēl, līdzīgs stāsts, bet ar nedaudz skumjākām beigām - cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Sandra ieguva savainojumu un nācās sacensības noslēgt ar 6.vietu.

Kategorijā -78 kg Latviju pārstāvēja divi sportisti - Kaspars Grāvis un Vladislavs Krasovskis. Šī noteikti bija visneprognozējamākā kategorija; šoreiz tā bija pilna ar favorītiem un pasaules un Zloty Tur čempioniem. Sacensībās ar kreiso roku Kasparam 15. vieta un Vladislavam 9. vieta.  Otrā sacensību dienā Kaspars uzsāka sacensības ar divām uzvarām pēc kārtas un cīņā par iziešanu ceturtdaļfinālu ieguva savu pirmo zaudējumu Lietuvas sportistam Šarunas Manarka, kas izcīnīja 2. vietu.  Nākamo zaudējumu Kaspars piedzīvoja cīņā pret Vladislavu un kopumā ieguva 11. vieta ar labo roku. Vladislavs sacensības noslēdza ar 7. vietu kategorijā un arī atzina, ka līmenis, salīdzinot ar Pasaules čempionātu, šeit bija daudz augstāks. Taču jau nākamgad abi sportisti plāno atgriezties stiprāki un pieredzējušāki!

Kategorijā līdz -95 kg tikai ar kreiso roku startēja Raimonds Antonovičs. Lai arī šajā kategorijā bija tikai 8 dalībnieki, bet visi šie sportisti bija pietiekami spēcīgi, lai cīnītos par labāko Top 3. Diemžēl šoreiz pretinieki izrādījās spēcīgāki, un Raimonds piedzīvoja divus zaudējumus un noslēdza sacensības 8. vietā.  Raimonds stāsta, ka tomēr trīs lielām sacensībām  gadā ir pārāk grūti sagatavoties. (Raimonds Antonovičs ieguva čempiona titulu gan ši gada Eiropas, gan Pasaules Masters (40-50 gadi) čempionātos.)

Latvijas stiprākais vīrs Normunds Tomsons startēja kategorijā -105 kg un pārsteidza visu pasauli. Pēc divām uzvarām pēc kārtas Normunda pretinieks bija Krasimirs Kostadinovs, kas bija potenciālais šo sacensību uzvarētājs. Neviens negaidīja, kā kāds spēs Krasimiru apturēt, tomēr Normunds izdarīja tieši to, un visi skatītāji klātienē tika nolikti uz “pauzes”. Tomēr, cīnoties par pozīciju, Normunds pieļāva kļūdu, un tas prasīja uzvaru šajā cīņā. Turpinājumā Normunds bez liekām problēmām uzveica Kazahstānas sportistu, tomēr kaut kas pietrūka, un nākamās cīņas Normunds nespēja uzvarēt. Rezultātā viņš ieguva 6. vietu ar labo roku. Tiesa citās sacensībās Normunds ir pierādījis, ka ir viens no pasaules spēcīgākajiem vīriem.

Super smagajā svarā cīnījās arī Dzintars Čingulis, tomēr šī kategorijas izrādījās pārāk spēcīga, un sacensības Dzintars noslēdza ar 14. vietu ar kreiso roku un 17. vietu ar labo roku.

Pilnus rezultātus var atrast www.armpower.net

LAF priekšsēdētājs – Raimonds Liepiņš

zloty-tur-2016-left-hand-by-mark-kazus-24734311.jpg 
Komentāri
Pievienot jaunuMeklēt
Rakstīt komentāru
Vārds:
Virsraksts:
Drošības kods
Security Image
*Ja drošības kods nav ievadīts vai ir ievadīts nepareizi, tad komentārs netiks pievienots.

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Iepriekšejais raksts   Nakamais raksts >
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic