Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ZG
Armwrestling Lietuva
ironworld
Armsport-rus
a24h
World Of Armwrestling
Armpower
Tuvākās sacensības
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS LIDO kausam armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 2. posmam armvrestlingā   Vieta...
REZULTĀTI - LČ 2017 (LK 6. posms iesācējiem,amatieriem 2017 (22.04.2017.) Iesācēji -75 kg Vieta Vārds Uzvārds Kopsumma...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas čempionāts armvrestlingā LK 6. kausa posms iesācējiem un amatieriem „Salaspils...
Rezultāti - Latvijas Čempionāts 2016 - 30.04.2016.
Latvijas Čempionāts 2016 (30.04.2016.)
Kreisā roka
Juniori -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Tomanss  Onskulis RR KRAMPIS
2 Jēkabs Rudzīts Legacy
3 Eduards  Grivstāns RR KRAMPIS
4 Rolands Liepiņš Legacy
5 Toms  Upītis Legacy
Juniori +70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Artis Antonovičs KokaRoka
2 Oskars Bērziņš KokaRoka
3 Kaspars Matuļonis KokaRoka
4 Hārdijs Piternieks Individuāli
5 Dinārs  Pilmanis Legacy
6 Andrejs Makarovs Burtnieki
7 Emīls Trumpekojs RR KRAMPIS
8 Aigars Vecvagars KokaRoka
9 Oskars Guks Legacy
U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Kaspars Grāvis Legacy
2 Agris Krūklis Legacy
3 Viesturs Baltušs Legacy
4 Helvijs Kavacis Legacy
5 Ilmārs Pētersons Legacy
PRO Vīri -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Agris Ruņģis Vidriži
2 Ilmārs Pētersons Legacy
3 Klāvs Bokšs Legacy
4 Artūrs  Leščinskis KokaRoka
5 Aivars Rukkalns RR KRAMPIS
PRO Vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Vladislavs Krasovskis Legacy
2 Artis Antonovičs KokaRoka
3 Konstantīns Hišovs KokaRoka
4 Romāns Drozdovs Individuāli
5 Kaspars Meiers RR KRAMPIS
PRO Vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Jānis Amoliņš KokaRoka
2 Ainārs Tukmanovs Legacy
3 Raimonds Liepiņš Legacy
4 Artūrs  Šutovs Individuāli
5 Oļegs Gantimurovs Legacy
6 Andris Grīnbergs Burtnieki
PRO Vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Raimonds Antonovičs KokaRoka
2 Kaspars Grāvis Legacy
3 Aigars Ruzģis KokaRoka
4 Kristaps Krīgers KokaRoka
5 Valdis Mednis Pārgauja
PRO Vīri +95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Normunds Tomsons Individuāli
2 Sandris Šedis KokaRoka
3 Edmunds Datavs KokaRoka
4 Māris Blumfelds Jelgava
5 Raitis Krūmiņš Ventspils
Dāmas -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Nataļja Gasane KokaRoka
2 Anete Blaua Legacy
3 Dace Kuzmane KokaRoka
4 Annija Macpane Legacy
Dāmas +65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Sandra Zālīte Legacy
2 Marija Korsaka KokaRoka
3 Monta Freimute RR KRAMPIS
LABĀ ROKA
Juniori -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Jēkabs Rudzīts Legacy
2 Tomanss  Onskulis RR KRAMPIS
3 Eduards  Grivstāns RR KRAMPIS
4 Rolands Liepiņš Legacy
5 Toms  Upītis Legacy
Juniori +70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Dinārs  Pilmanis Legacy
2 Artis Antonovičs KokaRoka
3 Hārdijs Piternieks Individuāli
4 Emīls Trumpekojs RR KRAMPIS
5 Oskars Bērziņš KokaRoka
6 Kaspars Matuļonis KokaRoka
7 Oskars Guks Legacy
8 Andrejs Makarovs Burtnieki
9 Aigars Vecvagars KokaRoka
U21 OPEN
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Kaspars Grāvis Legacy
2 Roberts Eiduks Legacy
3 Viesturs Baltušs Legacy
4 Helvijs Kavacis Legacy
5 Ilmārs Pētersons Legacy
6 Agris Krūklis Legacy
PRO Vīri -70 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Artūrs  Leščinskis KokaRoka
2 Agris Ruņģis Vidriži
3 Klāvs Bokšs Legacy
4 Ilmārs Pētersons Legacy
5 Aivars Rukkalns RR KRAMPIS
PRO Vīri -78 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Vladislavs Krasovskis Legacy
2 Konstantīns Hišovs KokaRoka
3 Artis Antonovičs KokaRoka
4 Romāns Drozdovs Individuāli
5 Kaspars Meiers RR KRAMPIS
PRO Vīri -86 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Jānis Amoliņš KokaRoka
2 Raimonds Liepiņš Legacy
3 Artūrs  Šutovs Individuāli
4 Oļegs Gantimurovs Legacy
5 Ainārs Tukmanovs Legacy
6 Andris Grīnbergs Burtnieki
PRO Vīri -95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Raimonds Antonovičs KokaRoka
2 Kaspars Grāvis Legacy
3 Kristaps Krīgers KokaRoka
4 Aigars Ruzģis KokaRoka
5 Valdis Mednis Pārgauja
PRO Vīri +95 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Normunds Tomsons Individuāli
2 Sandris Šedis KokaRoka
3 Edmunds Datavs KokaRoka
4 Māris Blumfelds Jelgava
5 Raitis Krūmiņš Ventspils
Dāmas -65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Nataļja Gasane KokaRoka
2 Dace Kuzmane KokaRoka
3 Anete Blaua Legacy
4 Annija Macpane Legacy
Dāmas +65 kg
Vieta Vārds Uzvārds Komanda
1 Sandra Zālīte Legacy
2 Marija Korsaka KokaRoka
3 Monta Freimute RR KRAMPIS
Komentāri
Pievienot jaunuMeklēt
Rakstīt komentāru
Vārds:
Virsraksts:
Drošības kods
Security Image
*Ja drošības kods nav ievadīts vai ir ievadīts nepareizi, tad komentārs netiks pievienots.

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Iepriekšejais raksts   Nakamais raksts >
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic