Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ZG
Armsport-rus
a24h
Armwrestling Lietuva
ironworld
Armpower
World Of Armwrestling
Tuvākās sacensības
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS LIDO kausam armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 2. posmam armvrestlingā   Vieta...
REZULTĀTI - LČ 2017 (LK 6. posms iesācējiem,amatieriem 2017 (22.04.2017.) Iesācēji -75 kg Vieta Vārds Uzvārds Kopsumma...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas čempionāts armvrestlingā LK 6. kausa posms iesācējiem un amatieriem „Salaspils...
Reitingi 2014. gads (21.10.2014.)
Juniori  (Kreisā roka) Juniori (Labā roka)
1. Vladislavs Krasovskis 1. Vladislavs Krasovskis
2. Roberts Eiduks 2. Artūrs Kalnačs
3. Agris Krūklis 3. Roberts Eiduks
4. Pēteris Podnieks 4. Agris Krūklis
5. Artis Antonovičs 5. Pēteris Podnieks
   
Vīri - 70 kg (Kreisā roka) Vīri - 70 kg (Labā roka)
1. Raimonds Liepiņš 1. Raimonds Liepiņš
2. Mārtiņš Lorencis 2. Mārtiņš Lorencis
3. Linards Iļjins 3. Linards Iļjins
4. Ingars Strazdiņš 4. Ingars Strazdiņš
5. Toms Krūmiņš 5. Toms Krūmiņš
   
Vīri- 78 kg (Kreisā roka) Vīri- 78 kg (Labā roka)
1. Jānis Amoliņš 1. Jānis Amoliņš
2. Vlaidislavs Krasovskis 2. Vlaidislavs Krasovskis
3. Agris Ruņģis 3. Rūdolfs Cīrulis
4. Rūdolfs Cīrulis 4. Konstantīns Hišovs
5. Konstantīns Hišovs 5. Agris Ruņģis
   
Vīri -86 kg (Kreisā roka) Vīri -86 kg (Labā roka)
1. Artis Linnass 1. Artūrs Dorohovs
2. Kristaps Krīgers 2. Artis Linnass
3. Jānis Ungurs 3. Kristaps Krīgers
4. Matīss Ķivlenieks 4. Jānis Ungurs
5. Artūrs Dorohovs 5. Matīss Ķivlenieks
   
   
Vīri- 95 kg (Kreisā roka) Vīri- 95 kg (Labā roka)
1. Raimonds Antonovičs 1. Raimonds Antonovičs
2. Oskars Balgalvis 2. Oskars Balgalvis
3. Uldis Staškevičs 3. Uldis Staškevičs
4. Roberts Neretnieks 4. Valdis Mednis
5. Kārlis Cepure 5. Kārlis Cepure
   
Vīri 95 kg + (Kreisā roka) Vīri 95 kg + (Labā roka)
1. Normunds Tomsons 1. Normunds Tomsons
2. Modris Stalgevičs 2. Modris Stalgevičs
3. Raitis Krūmiņš 3. Māris Kalējs
4. Mārtiņš Kleinbergs 4. Mārtiņš Kleinbergs
5. Māris Kalējs 5. Māris Blumfelds
   
U21+ Amatieru OPEN (Kreisā roka) U21+ Amatieru OPEN (Labā roka)
1. Kaspars Grāvis 1. Kaspars Grāvis
2. Roberts Ausmanis 2. Roberts Ausmanis
3. Mikus Laganovskis 3. Mikus Laganovskis
4. Reinis Rudzītis 4. Aldis Mačs
5. Kristaps Kampenuss 5. Aigars Ruzģis
   
Dāmu Open TOP 3 (Kreisā roka) Dāmu Open TOP 3 (Labā roka)
1. Žanna Čingule 1. Žanna Čingule
2. Sandra Zālīte 2. Sandra Zālīte
3. Nataļja Gasane 3. Nataļja Gasane
 
TOP 20 KREISĀ ROKA (LV 2014):
1. Normunds Tomsons;
2. Raimonds Antonovičs;
3. Modris Stalgēvičs;
4. Jānis Amoliņš:
5. Oskars Balgalvis;
6. Māris Kalējs;  
7. Uldis Staškevičs;
8. Raimonds Liepiņš;
9. Artis Linnass;
10. Vladislavs Krasovskis;
11. Kaspars Grāvis;
12. Raitis Krūmiņš;
13.Mārtiņš Kleinbergs;
14. Edmunds Datavs;
15. Agris Runģis; 
16. Roberts Ausmanis;
17. Kārlis Cepure.
18. Roberts Neretnieks;
19. Konstantīns Hišovs;
20. Mikus Laganovskis;
 
 
TOP 20 LABĀ ROKA (LV 2014):
1. Normunds Tomsons;
2. Raimonds Antonovičs;
3. Jānis Amoliņš;
4. Modris Stalgēvičs;
5. Māris Kalējs;
6. Oskars Balgalvis;  
7. Vladislavs Krasovskis;
8. Mārtiņš Kleinbergs;
9. Rūdolfs Cīrulis;
10. Uldis Staškēvičs;
11. Raimonds Liepiņš;
12. Kaspars Grāvis;
13. Valdis Mednis;
14. Kristaps Krīgers;
15. Artis Linnass;
16. Edmunds Datavs;
17. Māris Blumfelds;
18. Raitis Krūmiņš;
19. Roberts Ausmanis;
20. Jānis Ungurs;

 
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic