Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ironworld
Armpower
ZG
Armwrestling Lietuva
World Of Armwrestling
a24h
Armsport-rus
Tuvākās sacensības
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Saulkrastu domes kausa izcīņa armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 3. posmam armvrestlingā   Vieta...
Jaunumi
Latvijas kausa 3. posms armvrestlingā - "Saulkrastu svētki 2017"

REZULTĀTI

FOTO FACEBOOK

  img_3166.jpg

Latvijas kausa 3. posms armvrestlingā  2017

            Sestdien, š.g. 1.jūlijā, Saulkrastu svētku ietvaros norisinājās Latvijas kausa armvrestlingā 3. posms, kurā piedalījās 60 dalībnieki. Sportisti cīnījās gan saulē, gan lietū, lai pierādītu savu spēku un cīnītos par uzvarētāja titulu!

            Iesācēju grupā svara kategorijā līdz 75 kg, izcīnot 2. vietu ar abām rokām, par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Austris Viščers (individuāli), otrajā vietā ierindojās Pēteris Gluhaņuks (Koka Roka), kurš šajā kategorijā izcīnīja uzvaru ar labo roku, savukārt trešo vietu ieguva Daniels Lavrinovičs (Bauska), kurš pārspēja visus savus konkurentus cīņās ar kreiso roku. Svara kategorijā līdz 85 kg, izcīnot 3. vietu ar kreiso roku un uzvarot cīņās ar labo roku, kopvērtējumā pirmais bija Austris Silaunieks (Legacy). Uzvarot pretiniekus ar kreiso roku, kopvērtējumā 2. vietu izcīnīja Mairis Boroduška. Iegūstot 2. vietu ar kreiso roku un 3. vietu cīņās ar labo roku, kopvērtējumā 3. vietu šajā kategorijā ieguva Edgars Krūmiņš (Cēsis). Savukārt iesācēju grupā svara kategorijā 85+ kg uzvarot ar kreiso roku un izcīnot 2. vietu ar labo roku, pārliecinošu uzvaru guva Mārtiņš Strucis (Ropaži). 2. vietā ierindojās Kristaps Jakuška – sportists, kurš pēc vairāku gadu pauzes atgriezās sacensībās un uzvarēja konkurentus ar labo roku. Iegūstot 2. vietu ar kreiso roku un 4. vietu ar labo, 3. vietu kopvērtējumā izcīnīja Artis Ģērve (Bauska).

            Amatieru grupā svara kategorijā līdz 80 kg vienīgais dalībnieks bija Marats Priede (Legacy), kurš startēja arī smagākajā svara kategorijā amatieru grupā. Svara kategorijā 80+ kg, izcīnot uzvaru ar labo roku un 2. vietu ar kreiso roku, kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Toms Rozīts (Koka Roka). Iegūstot uzvaru ar kreiso roku un 3.vietu ar labo roku, 2. vietā ierindojās Andris Grīnbergs (Burtnieki), savukārt trešo vietu, nepiedaloties cīņās ar kreiso roku un iegūstot 2. vietu ar labo roku, ieguva Kristaps Jakuška (Koka Roka).

            Uz sacensībām Saulkrastos bija devušies arī vairāki Junioru grupas pārstāvji līdz 18 gadu vecumam. Svara kategorijā līdz 65 kg pārliecinošu uzvaru, pārspējot pretiniekus cīņās ar abām rokām, izcīnīja Eduards Grīvstāns (Koka Roka). Otro un trešo vietu izcīnīja divi “Legacy” komandas sportisti, katrs iegūstot vienu 2. un vienu 3. vietu. Kopvērtējumā 2. vietā ierindojās Ēriks Erbreideris (Legacy), bet 3. vietā – Ričards Rolands Mandaugs (Legacy). Svara kategorijā līdz 75 kg savā starpā cīnījās divi sportisti, un abi izcīnīja pa uzvarai. Rolands Liepiņš (Legacy) izcīnīja uzvaru ar kreiso roku un ierindojās 1. vietā. Savukārt Pēteris Gluhaņuks (Koka Roka) uzvarēja pretinieku ar labo roku, un kopvērtējumā ierindojās 2. vietā. Savukārt svara kategorijā 75+ kg, uzvarot ar abām rokām, 1. vietu izcīnīja Austris Silaunieks (Legacy). Iegūstot 2. vietas ar abām rokām, 2. vietu ieguva Markuss Beinars (individuāli), savukārt, iegūstot 3. vietas un arī kopvērtējumā izcīnot 3. vietas, godalgoto trijnieku šajā kategorijā noslēdza Dāvis Višs (individuāli).

            Septiņi sportisti mērojās spēkiem Juniori līdz 21 gada vecumam OPEN kategorijā (bez svara kategorijā). Izcīnot 1. vietu ar labo roku un iegūstot 4. vietu ar kreiso roku, kopvērtējumā 1. vietu ieguva Nils Miezis (Legacy). Uzvarot ar kreiso roku un iegūstot 5. vietu ar labo roku, 2. vietu ieguva Viesturs Baltušs (Legacy), savukārt kopvērtējuma 3. vietā ierindojās Roberts Eiduks (Legacy), kurš izcīnīja 3. vietu ar kreiso roku un 2. vietu ar labo roku.

            Pro vīru grupā svara kategorijā līdz 78 kg, uzvarot ar abām rokām, pirmo vietu izcīnīja Kaspars Grāvis (Legacy). Otro vietu, iegūstot 2. vietas ar abām rokām, ieguva Marats Priede (Legacy), savukārt trešo vietu kopvērtējumā izcīnīja Artis Antonovičs (Koka Roka), kurš arī ieguva 3. vietas ar abām rokām. Svara kategorijā līdz 86 kg pārliecinoši, uzvarot ar abām rokām, 1. vietu ieguva Ainārs Tukmanovs. 2. vietā, iegūtstot 3. vietu ar kreiso roku un 2. vietu ar labo roku, ierindojās Kristaps Krīgers (Bauska), savukārt kopvērtējuma trešajā vietā ierindojās Toms Rozīts, izcīnot 2. vietu ar kreiso roku un 3. vietu ar labo roku. Pro vīru grupā svara kategorijā līdz 95 kg pārliecinošu uzvaru izcīnīja Raimonds Antonovičs (Koka Roka), kurš pārspēja pretiniekus cīņās ar abām rokām. 2. vietā, iegūstot 2. vietas ar abām rokām, ierindojās Aigars Ružģis (Koka Roka), savukārt godalgoto trijnieku noslēdza vēl viens komandas “Koka Roka” sportists – Uldis Staškevičs -, kurš arī ar katru roku izcīnīja 3. vietu. Savukārt pro vīru smagajā svara kategorijā 95+ kg piedalījās 5 sportisti, no kuriem pārliecinoši 1. vietu, iegūstot 1. vietu gan ar kreiso, gan ar labo roku, izcīnīja Māris Kalējs (Saldus). 2. vietu kopvērtējumā un 2. vietas ar katru roku izcīnīja Jānis Ungurs (Legacy), savukārt 3. vietā šajā kategorijā ierindojās Raitis Krūmiņš (Ventspils), kurš arī ar abām rokām izcīnīja 3. vietu.

            Saulkrastos savā starpā pie armvrestlinga galda cīnījās arī dāmas. Svara kategorijā 65+ kg nepārspēta ar abām rokām palika Sandra Zālīte (Legacy), savukārt 2. vietu izcīnīja Marija Klinta Korsaka (Koka Roka).

            Liela daļa dalībnieku šajās sacensībās izvēlējās startēt arī Absolūtajā jeb OPEN grupā, kur nepastāv ne vecuma, ne svara ierobežojumi. Ar kreiso roku uzvaru izcīnīja Raimonds Antonovičs (Koka Roka), kuram ļoti labi veicās cīņās arī ar labo roku – OPEN grupā ar labo roku Raimondam 2. vieta. Cīņās ar kreiso roku 2. vietu izcīnīja Ainārs Tukmanovs, savukārt trijnieku ar kreiso roku noslēdza Māris Kalējs (Saldus). Cīņās ar labo roku Māris Kalējs izcīnīja zelta godalgu, savukārt ar labo roku 3. vietu ieguva Kaspars Grāvis.

Informāciju sagatavoja:

Annija Bergmane, Elvis Kurzemnieks

Latvijas Armvrestlinga federācija

 

 
Jānis Amoliņš trešo reizi kļūst par WAL čempionu!

 

Janis Amolins 2017. gada WAL (World Armwrestling League) čempions ar labo roku! (FINĀLS VIDEO)
Jānis pašlaik atrodas ASV, Las Vegasā, kur šonakt notika 2017. gada WAL fināls, kur cīņās ar spēcīgākajiem vīriem pasaulē, Jānim izdevās kļūt par WAL līgas 2017. gada absolūto čempionu -74,8 kg/165 lbs kategorijā. Ar kreiso roku Jānis uzrādīja trešās vietas rezultātu, bet ar labo neatstāja nevienam nekādu cerību. 
P.S. 
Jānis ir kļuvis par WAL labās rokas čempionu 2014., 2015. un 2017. gadā. 

#LatArm #Latvijasspēks

 
LK 3 - "Saulkrastu svētki 2017"
latvijas_kausa_3_posms_photoshop_facebookevent_-_copy.jpg
 
REĢISTRĀCIJA ŠEIT 
 
 
LK 2 - Lido kauss 2017

 

18836986_662818997235654_5618121602475200085_o.jpg

 

REZULTĀTI 

 ABSOLŪTĀ KATEGORIJA AR KREISO ROKU

 

FOTO FACEBOOK.COM

VIDEO

Iesācēji -75 kg

Iesācēji -85 kg

Iesācēji +85 kg 

Juniori -65 kg

Juniori -75 kg

Juniori +75 kg 

Juniori U21 OPEN 

 
Krasovskim sudrabs pie pieagušajiem!

Vladislavs Krasovskis izcīna sudraba medaļu arī pieaugušo kategorijā ar kreiso roku .

Senior Men -75 kg

Fināls pie pieugušajiem bija tieši tāds pats, kā junioros, trešajā vietā Rafals Wožnijs no Polijas.

18556822_1528843483827061_7147992822959201402_o.jpg

 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 10 - 18 no 571
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic