Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
Armwrestling Lietuva
ironworld
Armpower
a24h
World Of Armwrestling
ZG
Armsport-rus
Tuvākās sacensības
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS LIDO kausam armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 2. posmam armvrestlingā   Vieta...
REZULTĀTI - LČ 2017 (LK 6. posms iesācējiem,amatieriem 2017 (22.04.2017.) Iesācēji -75 kg Vieta Vārds Uzvārds Kopsumma...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas čempionāts armvrestlingā LK 6. kausa posms iesācējiem un amatieriem „Salaspils...
Jaunumi
Latvijas kausa 4. posma rezultāti

img_2434.jpg 

 

REZULTĀTI

 Fotogrāfijas no Lauris Galsons

Latvijas kausa 4. posms

Latvijas kausa 4. posma uzvarētāji

Latvijas kausa ieguvēji 

 

 Latvijas kausa ieguvēji 2016. gada sezonā

Iesācēji -75 kg - Gunārs Ķivlis 

Iesācēji -85 kg - Toms Rozītis 

Iesācēji +85 kg - Dimitry Strokov 

Dāmas +65 kg - Sandra Zālīte

Juniori -70 kg - Jēkabs Rudzītis

Juniori +70 kg - Artis Antonovičs 

U21+Amatieri -80 kg - Roberts Eiduks 

U21+Amatieri +80 kg - Kaspars Grāvis

Pro Vīri -70 kg - Ilmārs Pētersons

Pro Vīri -78 kg - Vladislavs Krasovskis

Pro Vīri -86 kg Ainārs Tukmanovs

Pro Vīri -95 kg Oskars Balgalvis

Pro Vīri +95 kg Raitis Krūmiņš 

 
Sacensību organizēšana

2016. gada sezona ir noslēgusies, bet 2017. jau ir tepat aiz stūra. Ja vēlies, lai arī tavā novadā, pilsētā vai pasākumā notiek armvrestlinga turnīrs, Latvijas kausa posms vai reģionālais čempionāts. Raksti vai zvani un vienosimies par sacensību organizēšanu un plānošanu. 
Raksti uz Ši e-pasta adrese ir aizsargata pret spamu, Jums ir jabut aktivizetam Javascript, lai to aplukotu
Zvani - Raimonds Liepiņš +371 27839910

Pasākumam nav nepieciešami lieli izdevumi: galvenās prasības ir telpu nodrošinājums.

 
LK 4. posms

LK 4. posms

KRIMULDA

5.11.2016.

10-11:45 - svēršanās

12 - sacensību sākums

BEZ IEPRIEKŠĒJAS REĢISTRĀCIJA

Dalības maksa  junioriem un dāmām  5 eiro 

Dalības maksa Iesacējiem, Amatieriem un OPEN  7 eiro 

Dalības maksa par papildus kateogriju - OPEN (Absolūtā)- 3 euro 

NOLIKUMS 

lk4.jpg 

 
Pasaules čempionāts 2016- rezultāti!

picmonkey_collage.jpg 

 

Šogad Bulgārijā, Blagoevgradas pilsētā no 1.-10. oktobrim norisinās Pasaules čempionāts armvrestlingā 2016. Turp Latviju pārstāvēt devušies arī labākie mūsu valsts armvrestleri.


Čempionāta sākumā startēja Junioru grupas sportisti (līdz 18 un līdz 21 gadu vecumam). Pirmajā dienā notika spēkošanās ar kreiso roku; tajā Jēkabam Rudzītim (kategorija līdz 55kg), debitējot pasaules čempionātā, iegūta augstā 6.vieta,ar startu atzīmējās arī Artis Antonovičs (kategorija līdz 75 kg) – 15.vieta, savukārt Vladislavs Krasovskis (kategorija U21 līdz 75 kg) pusfinālā divreiz piekāpās sportistam no Moldovas, tādejādi tikai par vietu atpaliekot no goda pjedestāla un iegūstot 4. vietu no 18 spotistiem. Savukārt iepriecinošākais pirmās dienas moments bija Kaspara Grāvja (U21 kategorija līdz 80 kg) smagās cīņās iegūtā bronzas medaļa Latvijai!

Otrajā čempionāta dienā Junioru grupas pārstāvji spēkojās ar labajām rokām, un jau atkal latvieši sagādāja pārsteigumus! Nedaudz nepaveicās Jēkabam un Artim – viņiem attiecīgi 12. un 14.vieta. Kasparam Grāvim iegūtā pleca trauma traucēja cīņai, tādēļ rezultātā 6. vieta no 13 sportistiem. Taču visu šo atsvēra Vladislava Krasovska starts. Iesākumā Vladislavs tikās ar savu vēlāko fināla partneri, kuram viņš zaudēja. Taču tālāk sniegums ievērojami uzlabojās, un pusfinālā tika uzvarēts Krievijas pārstāvis, savukārt finālā Vladislavs uzrādīja ievērojami labāku tehnisko sniegumu un spēja uzvarēt sportistu no Moldovas. Tāpēc otrajā dienā ne tikai gaisā tika celts Latvijas karogs, kā arī skanēja Latvijas himna, jo tieši Latvijas sportists Vladislavs Krasovskis izcīnīja pasaules čempiona titulu Junioru kategorijā līdz 21 gadam līdz 75 kg!

Trešajā un ceturtajā čempionāta dienā roku cīņas notika pie galdiem para-armvrestleriem un veterāniem. Šajās dienās Latviju pārstāvēja Valdis Mednis (kategorija Grand Master 50+ gadi līdz 90kg), kurš ar kreiso roku izcīnīja10.vietu unar labo roku - 7.vietu, savukārt Dzintars Čingulis (kategorija Grand Master 50+ gadi no 100kg) ar kreiso roku izcīnīja 7.vietu savukārt ar labo roku - 5.vietu.

Taču ceturtajā dienā Latvijai vēlviena medaļa - veterānu grupāar labo roku devās cīnīties šī gada Eiropas čempions ar kreiso roku - Raimonds Antonovičs-, kurš ceturtdienpārliecinošās cīņās ar labo roku bez zaudējumiem izcīnīja zeltu Master 40+ gadi kategorijā līdz 90kg, kļūstot par Pasaules čempionu.

Pasaules čempionāta nedēļas nogalē norisinājās cīņas pieugušajiem atvērtajā (open) un senioru grupās ar kreiso un labo roku. Latviju cīņās ar kreisajām rokām pārstāvēja:

Raimonds Liepiņš (kategorija -80kg) 7.vieta,

Kaspars Grāvis (kategorija -80kg)18.vieta,

Ainārs Tukmanovs (kategorija -85kg) 11.vieta,

Raimonds Antonovičs (kategorija -90kg)18.vieta,

Normunds Tomsons (kategorija -110kg) 12.vieta,

Dzintars Čingulis (kategorija +110kg) 26.vieta, kā arī dāma Žanna Čingule (kategorija +80kg) izcīnot godpilno 3.vietu. Sportistiem bija jānoskaņojas ne tikai smagām cīņām, bet arī bija jābūt gataviem ievērot stingrākas tiesnešu prasībās, jošajās dienāsbija daudz vieglāk iegūt nepelnītas piezīmes, kas varēja maksāt ar zemākas vietas iegūšanu.

Ar labo roku atvērtajā grupā Latviju pārstāvēja: Raimonds Liepiņš (13.vieta) , Kaspars Grāvis (29.vieta), Vladislavs Krasovskis (6.vieta) un Jānis Āmoliņš (4.vieta), Normunds Tomsons (5. vieta),kā arī vienīgā dāma Latvijas pārstāvētajā komandā, - Žanna Čingule-, kura jau bija izcīnījusi bronzas medaļu, spēja vēlvienu bronzas medaļu izcīnīt arī ar labo roku!

Kopumā nedēļu ilgā pasaules čempionāta armvrestlingā laikā Latvijas sportisti izcīnīja 3 bronzas un 2 zelta medaļas!

Latvijas Armvrestlinga federācija ir ļoti apmierināta ar sportistu sasniegumiem un izsaka pateicību visiem atbalstītājiem klātienē un tiešsaistē no Latvijas!

 
Pasaules čempionāts armvrestlingā 2016

Turam īkšķus par armvrestlinga Latvijas izlasi Pasaules čempionātā armvrestlingā 2016. No 1.10-10.10.2016. 
Seko līdzi informācijai Latvijas armvrestlinga federācijas Facebook lapā.  Visas sacensības tiks translētas tiešraidē un informācija par startiem būs pieejama facebook lapā.

izlase.jpg 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 28 - 36 no 558
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic