Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
Armsport-rus
Armwrestling Lietuva
ZG
Armpower
a24h
World Of Armwrestling
ironworld
Tuvākās sacensības
REZULTĀTI - LČ 2017 (LK 6. posms iesācējiem,amatieriem 2017 (22.04.2017.) Iesācēji -75 kg Vieta Vārds Uzvārds Kopsumma...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas čempionāts armvrestlingā LK 6. kausa posms iesācējiem un amatieriem „Salaspils...
    www.armwrestling.lv   NOLIKUMS OBLIGĀTA IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA 2017. gada Latvijas kausa 1. posmam armvrestlingā   Vieta...
Jaunumi
Vilnius Cup 2016

Starptautiskais armvrestlinga turnīrs Vilnius Cup 2016. 
17. decembris, Viļņa, hotelis "Panorama"
11.00–13.00 Svēršanās
U21 Junior (left & right hand): 60 kg, 70 kg, 80 kg, +80 kg
Seniors (left & right hand):
Men: 60 kg, 70 kg, 80 kg, 90 kg, 100 kg, +110 kg
Women: 60 kg, +60 kg
Seniors Grand Master (left & right hand):
Men: 70 kg, 90 kg, +100 kg
13.15–19.00 sacensības
19.15 apbalvošana
Dalība par roku – 10 EUR
Hotel „PANORAMA“, Sodų str. 14, Vilnius, LT-08105, Lithuania

15439854_584424338408454_513776215889093666_n.jpg

 
#Movember

Vakar 30.11.2016. ar „ Dinamo Rīga " spēli tika noslēgts Ūsu mēnesis" jeb "Movembris", kura ietvaros jau ceturto gadu vīrieši tika aicināti mēneša garumā audzēt ūsas un bārdas, lai pievērstu vīriešu uzmanību tam, cik nozīmīgi ir regulāri rūpēties par savu veselību. 
Pirms hokeja spēles, sadarbībā ar Latvijas Armvrestlinga Federācija, norisinājās labdarības roku laušanās čempionāts, kurā ikvienam bija iespēja sacensties par „Movembra” mēneša stiprākā vīra titulu. Visiem bija iespēja piedalīties arī disciplīnā “Nolauz čempionu!”, kur ikviens varēja mēroties spēkiem ar profesionālajiem Armvrestlinga Federācijas čempioniem. Pirms spēles un tās starplaikos vīrieši, kuri mēneša garumā audzēja ūsas, varēja bez maksas apmeklēt profesionālus Lumberjack Barbershop bārddziņus un iegūt griezumu audzētajām ūsām un bārdai. Noslēguma pasākumā piedalījās arī Latvijas Uroloģijas asociācijas urologs dr. Kārlis Mičulis, kurš atgādināja vīriem, kāpēc būtu jādodas pie ārsta regulāri. Kā arī ikvienam, kurš vēlējās Latvijas reģionu vīriešiem kļūt veseliem, bija iespēja ziedot „Movember” ziedojumu fonda ziedojumu kastītēs. 
#Movemberlv #Movember

lr-3941_-_kopija.jpg 

 
Zloty tur 2016

 Atskats uz Zloty Tur 2016

Sākšu ar to, ka Zloty Tur 2016 ir bijušas visinteresantākās armvrestlinga sacensības, kuras uz šo brīdi ir sanācis vērot klātienē.  Kategorijas un to uzvarētāji bija neprognozējami, un intriga par katras kategorijas Top 3 neļāva atslābt nevienu brīdi. Bet šoreiz runa nebūs par pasaules, bet gan mūsu pašu zvaigznēm.

Kā vienīgā dāma no Latvijas +65 kg kategorijā startēja Sandra Zālīte. Dāmu smagā svara kategorija bija pārpildīta ar šī gada pasaules čempionāta uzvarētājām un godalgoto vietu ieguvējām. Sandra smagās cīņās ieguva augsto 5. vietu no 8 dalībniecēm ar kreiso roku, priekšā sev palaižot tikai tādus pasaules grandus kā Egle Vaitkute un Gabriele Vasconcelos. Ar labo roku, diemžēl, līdzīgs stāsts, bet ar nedaudz skumjākām beigām - cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Sandra ieguva savainojumu un nācās sacensības noslēgt ar 6.vietu.

Kategorijā -78 kg Latviju pārstāvēja divi sportisti - Kaspars Grāvis un Vladislavs Krasovskis. Šī noteikti bija visneprognozējamākā kategorija; šoreiz tā bija pilna ar favorītiem un pasaules un Zloty Tur čempioniem. Sacensībās ar kreiso roku Kasparam 15. vieta un Vladislavam 9. vieta.  Otrā sacensību dienā Kaspars uzsāka sacensības ar divām uzvarām pēc kārtas un cīņā par iziešanu ceturtdaļfinālu ieguva savu pirmo zaudējumu Lietuvas sportistam Šarunas Manarka, kas izcīnīja 2. vietu.  Nākamo zaudējumu Kaspars piedzīvoja cīņā pret Vladislavu un kopumā ieguva 11. vieta ar labo roku. Vladislavs sacensības noslēdza ar 7. vietu kategorijā un arī atzina, ka līmenis, salīdzinot ar Pasaules čempionātu, šeit bija daudz augstāks. Taču jau nākamgad abi sportisti plāno atgriezties stiprāki un pieredzējušāki!

Kategorijā līdz -95 kg tikai ar kreiso roku startēja Raimonds Antonovičs. Lai arī šajā kategorijā bija tikai 8 dalībnieki, bet visi šie sportisti bija pietiekami spēcīgi, lai cīnītos par labāko Top 3. Diemžēl šoreiz pretinieki izrādījās spēcīgāki, un Raimonds piedzīvoja divus zaudējumus un noslēdza sacensības 8. vietā.  Raimonds stāsta, ka tomēr trīs lielām sacensībām  gadā ir pārāk grūti sagatavoties. (Raimonds Antonovičs ieguva čempiona titulu gan ši gada Eiropas, gan Pasaules Masters (40-50 gadi) čempionātos.)

Latvijas stiprākais vīrs Normunds Tomsons startēja kategorijā -105 kg un pārsteidza visu pasauli. Pēc divām uzvarām pēc kārtas Normunda pretinieks bija Krasimirs Kostadinovs, kas bija potenciālais šo sacensību uzvarētājs. Neviens negaidīja, kā kāds spēs Krasimiru apturēt, tomēr Normunds izdarīja tieši to, un visi skatītāji klātienē tika nolikti uz “pauzes”. Tomēr, cīnoties par pozīciju, Normunds pieļāva kļūdu, un tas prasīja uzvaru šajā cīņā. Turpinājumā Normunds bez liekām problēmām uzveica Kazahstānas sportistu, tomēr kaut kas pietrūka, un nākamās cīņas Normunds nespēja uzvarēt. Rezultātā viņš ieguva 6. vietu ar labo roku. Tiesa citās sacensībās Normunds ir pierādījis, ka ir viens no pasaules spēcīgākajiem vīriem.

Super smagajā svarā cīnījās arī Dzintars Čingulis, tomēr šī kategorijas izrādījās pārāk spēcīga, un sacensības Dzintars noslēdza ar 14. vietu ar kreiso roku un 17. vietu ar labo roku.

Pilnus rezultātus var atrast www.armpower.net

LAF priekšsēdētājs – Raimonds Liepiņš

zloty-tur-2016-left-hand-by-mark-kazus-24734311.jpg 
 
ZLOTY TUR 2016

No 18 līdz 21. novembrim jau 13 reizi Polijā norisinās lielākais profesionālā armvrestlinga turnīrs Eiropā - Zloty Tur 2016 World Cup. Jau otro gadu pēc kārtas turnīrs norisinās Polijas pilsētā Rumiā. Šoreiz par Zloty Tur čempiona titulu cīnīsies arī seši latvieši, dāmu kategorijā +65 kg par medaļām cīnīsies viena no Latvijas stiprākajām dāmām Sandra Zālīte, kas ir arī šī gada Eiropas čempionāta godalgoto vietu ieguvēja. Latvijas stiprākie juniori līdz 21 gadam - Vladislavs Krasovskis un Kaspars Grāvis cīnīsies kategorijā -78 kg gan uz labo, gan kreiso roku, 2015. gadā Vladislavs izcīnīja 4. vietu ar labo roku šajā kategorijā. Šī gada Eiropas un Pasaules Masters čempions - Raimonds Antonovičs startēs kategorijā -95 kg, uz kreiso roku. Sagatavojies izlikt visu ir arī Latvijas absolūtais čempions Normunds Tomsons, kas arī piedalīsies tikai uz labo roku. Bet supersmagajā kategorijā Latvijas vārdu aizstāvēs viens no stiprākajiem veterāniem - Dzintars Čingulis. Latvijas komandu pavadīs treneri- Raimonds Liepiņš un Jānis Amoliņš, kā arī pulks ar atbalstītājiem. Sacensības varēs vērot par maksu - http://www.zlotytur.com/ vai armbets.tv. Ziņosim par visiem jaunumiem un latviešu gaitām šeit pat facebook! https://www.facebook.com/latarmfed/

#latarm

 

zloty_collage_-_copy.jpg 

 
Latvijas kausa 4. posma rezultāti

img_2434.jpg 

 

REZULTĀTI

 Fotogrāfijas no Lauris Galsons

Latvijas kausa 4. posms

Latvijas kausa 4. posma uzvarētāji

Latvijas kausa ieguvēji 

 

 Latvijas kausa ieguvēji 2016. gada sezonā

Iesācēji -75 kg - Gunārs Ķivlis 

Iesācēji -85 kg - Toms Rozītis 

Iesācēji +85 kg - Dimitry Strokov 

Dāmas +65 kg - Sandra Zālīte

Juniori -70 kg - Jēkabs Rudzītis

Juniori +70 kg - Artis Antonovičs 

U21+Amatieri -80 kg - Roberts Eiduks 

U21+Amatieri +80 kg - Kaspars Grāvis

Pro Vīri -70 kg - Ilmārs Pētersons

Pro Vīri -78 kg - Vladislavs Krasovskis

Pro Vīri -86 kg Ainārs Tukmanovs

Pro Vīri -95 kg Oskars Balgalvis

Pro Vīri +95 kg Raitis Krūmiņš 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 19 - 27 no 553
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic