Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
World Of Armwrestling
ZG
Armwrestling Lietuva
Armsport-rus
a24h
Armpower
ironworld
Tuvākās sacensības
NOLIKUMS   2015. gada Latvijas kausa 5. posmam armvrestlingā SEZONAS NOSLĒGUMS   1.      Vieta...
  NOLIKUMS 2015. gada Latvijas kausa 4. posms 1.     Vieta...
Iesācēji -75 kg Vieta Vārds, uzvārds Valsts 1.  JAPINS JANIS  LV 2. JENSSEN...
Jaunumi
Pasaules čempionāta apsakts.

Pēc 2013. gada Pasaules čempionāta armvrestlingā, tika nofilmēts video apsakts sadarbībā ar Zgym.lv un Monsterfood.lv. Aicinam visus apsaktīt, lai spētu saprast, cik iespaidīgs bija šī gada pasaules čempionāts. Paldies Zgym.lv par nebeidzamo armvrestlinga popularizēšanu ar lieiskiem video!

www.zgym.lv        www.monsterfood.lv

 

Video 1. daļa

 

Video 2. daļa

 
Zgym Video

Pirms pasaules čempionāta Polijā, sadarbībā ar Zgym.lv tika nofilmēti vairāki video ar Raimonda Liepiņa treniņiem. Apskati video un  varbūt izmanto kādu no vingrinājumiem savos treniņos. Sekojam Zgym.lv par jaunumiem spēka sportā un jauniem video ar dažādiem spēka sporta veidu pārstāvjiem.

zgym.jpg

youtube1.png

 

 

 

 

 

 

1. VIDEO

2. VIDEO

3. VIDEO

 

 
UAL IV

Šī gada 24. augustā Las Vegasā tika plānots milzīgs armvrestlinga turnīrs kur kategoriju uzvarētāji varēja iegūt līdz 10000 $. Tomēr dažādu iemslu dēļ divas dienas pirms starta, sacensības tika atceltas, tā vietā jaukie cilvēki no UAL (Ultimate armwrestling League) noorganizēja citu turnīru. Uz ASV devās arī divi latvieši Jānis Amoiņš un Žanna Čingule, kuri abi kļuva par UAL čempioniem ar labajām rokām. Liels prieks par latviešu sasniegumiem tie vēlreiz pierāda ka letiņiem IR krampis! Sacensību dalībniekus un skatītājus arī izklaidēja trīs supermači, no tiem vis interesantākais bija starp Devonu Larattu un Oļegu Žohu ar kreisajām rokām. Oļegs sverot tikai 75 kg, spēja sastādīt milzīgu konkurenci pasaules pirmajam numuram ar kreiso roku. 

SACENSĪBU REZULTĀTI

VIDEO 

 

ual_lv.jpg

 

 
Latvijas kausa 4. posms

Latvija kausa 4. posms norisināsies Salaspilī 10. novembrī, k/n "Rīgava". Salaspils ir Latvijas armvrestlinga lielpilsēta un arī šogad sacensību sezonu noslēgsim tur. Noskaidrosim un apbalvosim Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētājus.  Sacensību sākums 11:15, svēršanās no 9:30-11:00. Trenējamies un tiekamies tur!!!

NOLIKUMS

4_1.jpg

 

 
2013. gada Reitingi

2013. gada Latvijas  sezonas Reitingi

apskati arī

Pasaules Reitingi by Engin Terzi

  

 

 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 82 - 90 no 513
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic