Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ironworld
ZG
Armwrestling Lietuva
a24h
Armsport-rus
World Of Armwrestling
Armpower
Tuvākās sacensības
NOLIKUMS 2015. gada Latvijas čempionāts armvrestlingā  „Salaspils domes kausa izcīņa komandām” 1.    ...
  NOLIKUMS 2015. gada Latvijas kausa 1. posms „Ķeizarmeža stiprā roka” 1...
NOLIKUMS 2014. gada Latvijas kausa 4. posms Vieta un laiks Sacensības notiks 2014. gada 9. augustā, Ventspilī, Olimpiskajā centrā Sporta iela...
Jaunumi
Gada labākais duēlis!

Kāda ir šī gada labākā cīņa/as Latvijas armvrestlingā? Kad pie armvrestlinga galda satiekas divi spēkos ļoti līdzīgi sportisti cīņas ir tālu no garlaicīgām. Piedāvāju dažus variantus, ja vēlaties ieteikt vēl kādu cīņu atstājam komentāru!!!! Ir bijuši arī citi iespaidīgi duēļi,šie ir nofilmēti!

Raimonds Liepiņš VS Vitālijs Miņkovs (Latvijas čempionāts)

 Vladislavs Laskovskis VS Ingars Strazdiņš (LR 3. posms) [9:55]

 Kaspars Grāvis VS Andrejs Glušenkos (LR 3. posms) [5:58]

 

 
Nemiroff World Cup 2013

Nevaram sagaidīt Nemiroff World Cup 2013, kas notiks no 9.-10. novembrim Polijā. Pasaules spēcīgākās rokas satiksies pie armvrestlinga galda un noskaidros kurš ir spēcīgāks.  Šogad Latviju pārstāvēs Žanna Čingule un Kaspars Grāvis. Turam īkšķus par mūsējiem!!!

 


 

 
Pasaules čempionāta apsakts.

Pēc 2013. gada Pasaules čempionāta armvrestlingā, tika nofilmēts video apsakts sadarbībā ar Zgym.lv un Monsterfood.lv. Aicinam visus apsaktīt, lai spētu saprast, cik iespaidīgs bija šī gada pasaules čempionāts. Paldies Zgym.lv par nebeidzamo armvrestlinga popularizēšanu ar lieiskiem video!

www.zgym.lv        www.monsterfood.lv

 

Video 1. daļa

 

Video 2. daļa

 
Zgym Video

Pirms pasaules čempionāta Polijā, sadarbībā ar Zgym.lv tika nofilmēti vairāki video ar Raimonda Liepiņa treniņiem. Apskati video un  varbūt izmanto kādu no vingrinājumiem savos treniņos. Sekojam Zgym.lv par jaunumiem spēka sportā un jauniem video ar dažādiem spēka sporta veidu pārstāvjiem.

zgym.jpg

youtube1.png

 

 

 

 

 

 

1. VIDEO

2. VIDEO

3. VIDEO

 

 
UAL IV

Šī gada 24. augustā Las Vegasā tika plānots milzīgs armvrestlinga turnīrs kur kategoriju uzvarētāji varēja iegūt līdz 10000 $. Tomēr dažādu iemslu dēļ divas dienas pirms starta, sacensības tika atceltas, tā vietā jaukie cilvēki no UAL (Ultimate armwrestling League) noorganizēja citu turnīru. Uz ASV devās arī divi latvieši Jānis Amoiņš un Žanna Čingule, kuri abi kļuva par UAL čempioniem ar labajām rokām. Liels prieks par latviešu sasniegumiem tie vēlreiz pierāda ka letiņiem IR krampis! Sacensību dalībniekus un skatītājus arī izklaidēja trīs supermači, no tiem vis interesantākais bija starp Devonu Larattu un Oļegu Žohu ar kreisajām rokām. Oļegs sverot tikai 75 kg, spēja sastādīt milzīgu konkurenci pasaules pirmajam numuram ar kreiso roku. 

SACENSĪBU REZULTĀTI

VIDEO 

 

ual_lv.jpg

 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 64 - 72 no 497
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic