Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ZG
Armpower
Armwrestling Lietuva
Armsport-rus
a24h
ironworld
World Of Armwrestling
Tuvākās sacensības
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Saulkrastu domes kausa izcīņa armvrestlingā 2017 2017. gada Latvijas kausa 3. posmam armvrestlingā   Vieta...
Jaunumi
RIGA OPEN 2017 VIDEO

Video ar Riga Open 2017 absolūto kategoriju!

Komentē : Jānis Amoliņš

  KREISĀ ROKA

LABĀ ROKA

 

 
Amoliņš uzvar Filadelfijā un kvalificējas finālam!

Latvijas armvrestlinga leģenda Jānis Amoliņš, atkal ir devies okeānam otrā pusē, lai jau ceturto gadu pēc kārtas cīnītos, par WAL (World Armwrestling League) čempiona titulu. Jānis ir bijis WAL 165 mārciņu / 74,7 kg čempions 2014. un 2015. gadā. Reģiona kvalifikācijas sacensībās 4. martā Filadelfija Jānis ieguva 1. vietu ar kreiso roku un 2. vietu ar labo roku. Mēs zinām un ticam, ka Jānis var labāk! Ar šīm uzvarām pietiek, lai kvalificētos lielajam finālam, kas notiks 29. jūnijā. Video ar kvalifikācijas cīņām un Fināliem. Par to, vai ASV sportisti netiek vairāk atbalstīti no tiesnešu puses, spriediet paši!

 

 

 
RIGA OPEN 2017 atskats

 RIGA OPEN 2017

VIDEO NO SPORTACENTRS.COM  (OPEN KATEGORIJAS )

 REZULTĀTI 

            Ar vairāk kā 80 dalībnieku lielu konkurenci, tika aizvadīts starptautiskais armvrestlinga turnīrs Riga Open 2017. Par uzvaru kategorijās cīnījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Sacensībās izcēlās ar vairākām spraigām cīņām, kas paliks sportistu un skatītāju atmiņā visu atlikušo sezonu. Personīgi visinteresantākā cīņa bija Kasparam Grāvim pret Paulius Markounas, kas ilga gandrīz 5 minūtes. Pirmo reizi armvrestlings tika translēts televīzijā - sportacentrs.com TV kanālā. Šis bija milzīgs solis uz priekšu armvrestlinga attīstībai un turpmākai popularizēšanai. Absolūtās kategorijas apvienoja vairāk kā 20 sportistus, kas cīnījās par absolūtā čempiona titulu.

Absolūtie uzvarētāji ar kreiso roku:

1. Vladislavs Krasovskis - Latvija

2. Raimonds Antonovičs - Latvija

3. Raimonds Liepiņš - Latvija

Absolūtie uzvarētāji ar labo roku:

1. Donatas Krikščiūnas- Lietuva

2. Raimonds Antonovičs - Latvija

3. Vladislavs Krasovskis - Latvija

 

            Vēlos izteikt milzīgu pateicību tiem, kas ļāva šim turnīram notikt tik augstā līmenī. Tiesnešu kolēģijai: Oļegam Gantimurovam, Oskaram Paeglekalnam, Dariusz Groch un Vladislavam Krasovskim. Mūsu sekretāriem- Elvim Kurzemniekam un Annijai Bergmanei. LSPA  un sportacentrs.com komandai. Paldies visiem, kas turpina bruģēt Latvijas armvrestlingu.

            Pēc nelielas atpūtas armvrestlings atgriezīsies jau 26. martā izstādē "Sports un Atpūta 2017" Latvijas kausa 1. posmā.

 

-Raimonds Liepiņš 

170211_armvres_lspa-1826_-_copy.jpg

 
Latvijas kausa 1. posms armvrestlingā - 2017

!!!UZMANĪBU!!!

Lai dalībnieki, bez maksas iekļūtu izstādē un sacensību vietā, ir jāveic OBLIGĀTA iepriekšēja reģistrācija. Pie ieejas sportistus sagaidīs Latvijas Armvrestlinga federācijas pārstāvis! 

OBLIGĀTA IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA ŠEIT

NOLIKUMS 

FACEBOOK PASĀKUMS 

 bqdns1e_-_imgur.jpg

 

 
Tiesnešu seminārs

Ja vēlies labāk izprast armvrestlinga noteikumus vai pievienoties Latvijas armvrestlinga federācijas tiesnešu kolēģijai, esi laipni aicināts apmeklēt bezmaksas tiesnešu semināru. Seminārs notiks pirmsJa vēlies labāk izprast armvrestlinga noteikumus vai pievienoties Latvijas armvrestlinga federācijas tiesnešu kolēģijai, esi laipni aicināts apmeklēt bezmaksas tiesnešu semināru. Seminārs notiks pirms Riga Open 2017 sacensībām no 10:30 - 11:15. Riga Open 2017 sacensībām no 10:30 - 11:15.

tiesnesu_seminars.jpg 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 28 - 36 no 571
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic