Mūs Atbalsta
valsts sportam
lakalme
www.monsterfood.lv
VF
Citas armsporta lapas
ironworld
Armpower
ZG
World Of Armwrestling
a24h
Armwrestling Lietuva
Armsport-rus
Tuvākās sacensības
   www.armwrestling.lv   NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 5. posmam armvrestlingā Krimuldas Čempionāts   Vieta...
www.armwrestling.lv NOLIKUMS 2017. gada Latvijas kausa 4. posmam armvrestlingā Veselības Fabrikas kauss 2017 Vieta un Laiks Norises...
  www.armwrestling.lv   NOLIKUMS Big Red Sun Baltic Open 2017 Baltijas atklātais čempionāts armvrestlingā 2017   Vieta...
Jaunumi
Video No LK 1 2017

Video no 2017. gada Latvijas kausa 1. posma armvrestlingā

 

 
Rezultāti LK 1. posms (26.03.2017)
 
dsc_0214_-_kopija.jpg
 
 

            Svētdien, 26. martā, ar vērienu tika uzsākta Latvijas kausa izcīņa armvrestlingā 2017. gadā! Ar 78 dalībniekiem un vairākiem tūkstošiem skatītāju gan klātienē, gan tiešraidē internetā izstāžu hallē “Ķīpsala” “Sports un Atpūta 2017” ietvaros norisinājās pirmās kausa izcīņas posma sacensības.

            Kā ierasts, visvairāk dalībnieku – 34 – bija iesācēju grupā trīs svara kategorijās. Līdz 75 kg svara kategorijā par uzvarētāju kļuva Austris Viščers (individuāli), iegūstot pirmās vietas ar abām rokām. Otro vietu izcīnīja Mihails Šišovs (Legacy), un trešo – Georgijas Baškirovs (Legacy). Svara kategorijā līdz 85 kg uzvaru izcīnīja Edgars Krūmiņš (Cēsis). Otrajā vietā ierindojās Juris Grīnbergs (startēja individuāli), savukārt trešajā – Mairis Boroduška (Legacy). Svara kategorijā +85 kg iesācēju grupā, uzvarot ar abām rokām, pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Strucis (Ropaži), savukārt otro vietu ieguva Oļegs Makarovs (Burtnieki), bet trešo – Austris Silaunieks (individuāli).

            Šajās sacensībās startēja arī 9 jaunieši, vecuma grupā līdz 18 gadiem. Svara kategorijā līdz 65 kg pārliecinošu uzvaru, pārspējot pretiniekus ar abām rokām, ieguva Eduards Grīvstāns (KokaRoka). Otro vietu šajā kategorijā izcīnīja Ričards Mandaugs (Legacy), un trešo – Ēriks Erbreideris (Legacy). Svara kategorijā līdz 75 kg uzvaru ieguva Rolands Liepiņš (Legacy). Otrajā vietā ierindojās Pēteris Gluhaņuks (startēja individuāli), bet trešajā vietā – Samirs Alievs (Kārsava). Savukārt svara kategorijā +75 kg uzvaru ar abām rokām izcīnīja Austris Silaunieks (individuāli), aiz sevis atstājot otrās vietas ieguvēju Aigaru Vecvagaru (KokaRoka) un trešās vietas ieguvēju Linardu Mežaleonu (Legacy).

            Šajā Latvijas kausa izcīņas posmā jauniešu grupā līdz 21 gada vecumam atvērtajā svara kategorijā startēja 7 dalībnieki. Uzvarot ar kreiso roku un iegūstot 3.vietu ar labo roku, par kategorijas uzvarētāju kļuva Ilmārs Pētersons (Legacy). Otro vietu ieguva Viesturs Baltušs (Legacy), bet trešo vietu – Oskars Bērziņš (Koka Roka).

            Sacensībās bija iespēja startēt arī amatieru grupā. Svara kategorijā līdz 80 kg pirmo vietu ieguva Marats Priede (Legacy), bet otro – Gunārs Ķivlis (KokaRoka). Svara kategorijā +80 kg piedalījās 6 dalībnieki, un uzvaru ar abām rokām izcīnīja Toms Rozīts (KokaRoka). Šajā kategorijā pārliecināti tika izcīnītas arī 2. un 3. vieta – otrajā vietā, izcīnot otro vietu ar abām rokām, ierindojās Sandris Zelčs (Legacy), bet trešajā vietā – Mārtiņš Untiņš (individuāli).

            Pro vīru grupā līdz 70 kg svara kategorijā savā starpā cīnījās divi dalībnieki. Šoreiz stiprākais izrādījās sportists no Igaunijas – Eric Lorens, bet otro vietu ieguva Armands Riža (Legacy). Svara kategorijā līdz 78 kg pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Gunārs Ķivlis (Koka Roka), otrajā vietā ierindojās Ilmārs Pētersons (Legacy), savukārt trešajā vietā – Marats Priede (Legacy). Svara kategorijā līdz 86 kg uzvaru ieguva Raimonds Liepiņš (Legacy), otro vietu izcīnīja Ainārs Tukmanovs (Legacy), savukārt trešo vietu – Artūrs Šutovs (individuāli). Svara kategorijā līdz 95 kg uzvaru ar abām rokām izcīnīja Vladislavs Krasovskis (Legacy), otro vietu ieguva Kristaps Krīgers (KokaRoka), bet trešo vietu – Aigars Ruzģis (KokaRoka). Savukārt smagākajā kategorijā (+95 kg) nezaudējot nevienu cīnu pirmo vietu ar abām rokām ieguva Normunds Tomsons (Truck Noris). Otrajā vietā ierindojās Māris Kalējs (individuāli), savukārt trešo vietu izcīnīja Raitis Krūmiņš (Ventspils).

            Sacensību interesantākās cīņas nenoliedzami risinājās absolūtajā jeb Open kategorijā, kur savā starpā cīnījās dalībnieki no visām, izņemot iesācēju, grupas. 13 dalībnieku konkurcencē ar kreiso roku pirmo vietu izcīnīja mūsu pagājušā gada pasaules čempions U21 grupā Vladislavs Krasovskis (Legacy). Otro vietu ar kreiso roku izcīnīja Ainārs Tukmanovs (Legacy), trešo vietu ieguva Raimonds Liepiņš (Legacy), savukārt ceturtajā vietā ierindojās Toms Rozīts, bet piektajā – Edmunds Datavs. Cīņās ar labo roku uzvaru izcīnīja Māris Kalējs (individuāli), aiz sevis atstājot Vladislavu Krasovski (Legacy). Raimonds Liepiņš (Legacy) ieguva trešo vietu arī ar labo roku, un ceturtajā vietā ierindojās Edmunds Datavs, bet piektajā vietā – Gunārs Ķivlis (KokaRoka).

           

Informāciju sagatavoja:

Annija Bergmane, Elvis Kurzemnieks

Latvijas Armvrestlinga federācija 
 
Gaidot LK 1. posmu intervija ar R. Liepiņu

Gaidot LK 1. posmu, intervija no Chaula.tv ar Latvijas Armvrestlinga federācijas priekšsēdētāju - Raimondu Liepiņu.

 

 

 
RIGA OPEN 2017 VIDEO

Video ar Riga Open 2017 absolūto kategoriju!

Komentē : Jānis Amoliņš

  KREISĀ ROKA

LABĀ ROKA

 

 
Amoliņš uzvar Filadelfijā un kvalificējas finālam!

Latvijas armvrestlinga leģenda Jānis Amoliņš, atkal ir devies okeānam otrā pusē, lai jau ceturto gadu pēc kārtas cīnītos, par WAL (World Armwrestling League) čempiona titulu. Jānis ir bijis WAL 165 mārciņu / 74,7 kg čempions 2014. un 2015. gadā. Reģiona kvalifikācijas sacensībās 4. martā Filadelfija Jānis ieguva 1. vietu ar kreiso roku un 2. vietu ar labo roku. Mēs zinām un ticam, ka Jānis var labāk! Ar šīm uzvarām pietiek, lai kvalificētos lielajam finālam, kas notiks 29. jūnijā. Video ar kvalifikācijas cīņām un Fināliem. Par to, vai ASV sportisti netiek vairāk atbalstīti no tiesnešu puses, spriediet paši!

 

 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 28 - 36 no 574
Copyright 2008 Latvijas Armrestlinga Asociācija
Mājas lapas dizains un izstrāde Idynamic