Latvijas kausa 5. posms armvrestlingā Krimuldas Čempionāts 2018 (03.11.2018)

LK 5.posms Krimulda 2018, 2018-11-03, Krimulda
Vieta Kategorija Iesācēji -75 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 BORMANIS RAIVIS 1 JELGAVA 1 25 1 25 50 74.9
2 KURZEMNIEKS ELVIS 1 LEGACY 3 9 2 17 26 74.9
3 KLĀVS DIMANTS 1 LEGACY 2 17 4 5 22 74.9
4 RALFS PĻASUMOVS 1 INČUKALNS 4 5 3 9 14 74.7
Vieta Kategorija Iesācēji -85 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 BRUSOVS ROLANDS 1 BURTNIEKI 1 25 1 25 50 83.1
2 GUKS OSKARS 1 LEGACY 2 17 2 17 34 83.7
3 ZORIKS ARNIS 1 JELGAVA 4 5 4 5 10 82
4 KURZEMNIEKS ELVIS 1 LEGACY 7 0 3 9 9 74.9
5 ĀBELE DĀVIS 1 SALDUS 3 9 7 0 9 78.5
6 RĀGS MĀRTIŅŠ 1 BURTNIEKI 5 3 6 2 5 76.8
7 GALSONS LAURIS 1 LEGACY 6 2 5 3 5 83.3
Vieta Kategorija Iesācēji -+85 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 GETMANCUKS EDGARS 1 VECUMNIEKU S/K 2 17 1 25 42 101.5
2 LIEPIŅŠ ROLANDS 1 LEGACY 1 25 7 0 25 74.4
3 LAUGALIS EDGARS 1 SALDUS 7 0 2 17 17 112.3
4 ROGA RENĀRS 1 JELGAVA 4 5 3 9 14 115.5
5 DAŅIĻENKO ARTŪRS 1 LEGACY 3 9 8 0 9 89.6
6 VIŠKA GATIS 1 LEGACY 6 2 4 5 7 81.0
7 BLUMANIS GUNDARS 1 JELGAVA 5 3 6 2 5 103.4
8 BISTROVS DMITRIJS 1 VALMIERA 11 0 5 3 3 104.6
9 VĪTOLS VALDIS 1 KOKAROKA 8 0 10 0 0 125.5
10 CVETKOVS HERMANIS 1 LIMBAŽI 9 0 9 0 0 88.3
11 STUKLIS EDGARS 1 INDIVIDUĀLI 10 0 11 0 0 88.9
Vieta Kategorija Juniori -65 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 GRIVSTANS EDUARDS 1 LEGACY 1 25 1 25 50 60.6
Juniori -75 kg
1 LIEPINS ROLANDS 1 LEGACY 1 17 1 25 42 74.4
2 DAUĢELIS REINIS 1 JELGAVA 4 3 2 17 20 70.4
3 GRĪVSTĀNS EDUARDS 1 LEGACY 2 9 3 9 18 60.6
4 MISUNS RENĀRS 1 JELGAVA 3 5 4 5 10 72.4
5 BRĪVĪBA REINIS 1 JELGAVA 5 2 5 2 4 74.1
6 AUZIŅŠ KRISTIĀNS 1 BURTNIEKI 6 0 6 3 3 66.8
Vieta Kategorija Juniori +75 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 MEZALEONS LINARDS 1 LEGACY 1 25 1 25 50 84.2
Vieta Kategorija Juniori U21 KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 ANTONOVICS ARTIS 1 KOKAROKA 1 25 2 17 42 84.2
2 SILAUNIEKS AUSTRIS 1 LEGACY 2 17 1 25 42 85.5
3 MEŽALEONS LINARDS 1 LEGACY 4 5 3 9 14 84.2
4 EIDUKS ROBERTS 1 LEGACY 3 9 5 3 12 78.8
5 ZORIKS ARNIS 1 JELGAVA 5 3 4 5 8 81.6
Vieta Kategorija PRO VĪRI -70 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 GRĪVSTĀNS EDUARDS 1 LEGACY 1 25 2 17 42 60.6
2 BAŠKIROVS GEORGIJS 1 LEGACY 2 17 1 25 42 64.9
Vieta Kategorija PRO VĪRI -86 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 ŠUTOVS ARTŪRS 1 KOKAROKA 1 25 3 9 34 84.6
2 PRIEDE MARATS 1 LEGACY 2 17 2 17 34 75.7
3 AMOLIŅŠ JĀNIS 1 KOKAROKA 0 0 1 25 25 76.1
4 ANTONOVIČS ARTIS 1 KOKAROKA 3 9 8 0 9 82.8
5 GRINBERGS ANDRIS 1 BURTNIEKI 5 3 4 5 8 85.7
6 KRĪGERS KRISTAPS 1 KOKAROKA 4 5 6 2 7 83.0
7 STRAZDIŅŠ INGARS 1 LEGACY 7 0 5 3 3 74.1
8 MEDNIS PĒTERIS 1 KOKAROKA 6 2 7 0 2 83.6
Vieta Kategorija PRO VĪRI -95 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 STASKEVICS ULDIS 1 KOKAROKA 1 25 1 25 50 88.4
2 RUZGIS AIGARS 1 KOKAROKA 2 17 2 17 34 92.1
Vieta Kategorija PRO VĪRI +95 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 SEDIS SANDRIS 1 KOKAROKA 1 25 1 25 50 110.4
Vieta Kategorija Amatieri -80 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 GRINBERGS JURIS 1 BURTNIEKI 1 25 1 25 50 79.9
2 BORMANIS RAIVIS 1 JELGAVA 2 17 2 17 34 74.9
3 SISOVS MIHAILS 1 LEGACY 3 9 3 9 18 71.6
4 BAŠKIROVS GEORGIJS 1 LEGACY 4 5 4 5 10 64.9
Vieta Kategorija Amatieri +80 kg KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 KRŪMIŅŠ EDGARS 1 LEGACY 1 25 1 25 50 81.1
2 GRĪNBERGS JURIS 1 BURTNIEKI 2 17 3 9 26 79.9
3 SILAUNIEKS AUSTRIS 1 LEGACY 4 5 2 17 22 85.5
4 GRĪNBERGS ANDRIS 1 BURTNIEKI 3 9 6 2 11 85.7
5 BRUSOVS ROLANDS 1 BURTNIEKI 7 0 4 5 5 83.1
6 VIŠKA GATIS 1 LEGACY 6 2 5 3 5 81.0
7 MAKAROVS OLEGS 1 BURTNIEKI 5 3 0 0 3 124.8
Vieta Kategorija PRO DĀMAS OPEN KREISĀ PUNKTI LABĀ PUNKTI KOPĀ SVARS
1 ZALITE SANDRA 1 LEGACY 1 25 1 25 50 86.4
2 KORSAKA MARIJA KLINTA 1 KOKAROKA 2 17 2 17 34 85.4
3 ANSONSKA SANTA 1 KOKAROKA 3 9 3 9 18 67.8
4 BROKA SABINE 1 LEGACY 4 5 4 5 10 70.1
ABSOLUTĀ GRUPA  OPEN KREISĀ KOMANDA KREISĀ
1 ŠEDISSANDRIS 1 KOKAROKA 1
2 STASKEVICS ULDIS 1 KOKAROKA 2
3 ŠUTOVS ARTŪRS 1 KOKAROKA 3
4 PRIEDE MARATS 1 LEGACY 4
5 KRĪGERS KRISTAPS 1 KOKAROKA 5
6 RUZĢIS AIGARS 1 KOKAROKA 6
7 GRĪNBERGS JURIS 1 BURTNIEKI 10
8 STRAZDIŅŠ INGARS 1 LEGACY 0
9 MAKAROVS OĻEGS 1 BURTNIEKI 11
10 MEDNIS PĒTERIS 1 KOKAROKA 0
11 GRĪVSTĀNS EDUARDS 1 LEGACY 14
12 ANTONOVIČS ARTIS 1 KOKAROKA 7
13 MEŽALEONS LINARDS 1 LEGACY 8
14 LIEPIŅŠ ROLANDS 1 LEGACY 12
15 BRUSOVS ROLANDS 1 BURTNIEKI 9
16 GRĪNBERGS ANDRIS 1 BURTNIEKI 13
ABSOLUTĀ GRUPA  OPEN LABĀ KOMANDA LABĀ
1 SANDRIS ŠEDIS KOKAROKA 1
2 JĀNIS AMOLIŅŠ KOKAROKA 2
3 MARATS PRIEDE LEGACY 3
4 ULDIS STAŠKEVIČS KOKAROKA 4
5 ARTŪRS ŠUTOVS KOKAROKA 5
Dalies un Mīli Armrestling
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •